MMA PLNajnowszeKSWKonferencja prasowa przed XTB KSW 77 i trening medialny już w środę 14 grudnia w Warszawie

Konferencja prasowa przed XTB KSW 77 i trening medialny już w środę 14 grudnia w Warszawie

Federacja KSW i urząd dzielnicy Białołęka pragną zaprosić fanów i wszystkich przedstawicieli mediów na konferencję prasową przed galą XTB KSW 77 oraz specjalny trening bokserski dla dzieci i młodzieży. Spotkanie odbędzie się w środę, 14 grudnia w Białołęckim Ośrodku Sportu przy ul. Strumykowej 21 w Warszawie. Początek wydarzenia o godzinie 17:00.

Konferencja prasowa przed XTB KSW 77

Podczas konferencji obecni będą główni bohaterowie gali XTB KSW 77, która odbędzie się 17 grudnia w Arenie Gliwice. Oprócz Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova pojawi się również mistrz wagi koguciej Sebastian Przybysz oraz pretendent do tytułu Jakub Wikłacz, a także mistrz kategorii półciężkiej Ibragim Chuzhigaev oraz Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk.

Całość wydarzenia rozpocznie specjalny trening bokserski przeprowadzony przez Adama Soldaeva dla dzieci i młodzieży, a w trakcie konferencji będzie można między innymi wygrać bilety na galę XTB KSW 77.

Wstęp na trening i konferencję jest otwarty dla wszystkich.

Trening dla dzieci i młodzieży z Adamem Soldaevem rozpocznie się o godzinie 17:00.

Konferencja – start o godzinie 18:30.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

High League 6: Oficjalnie Murański zmierzy się z Najmanem! W klatce doszło do wielkiej awantury! Widzieliście?

To się dzieje naprawdę! Oficjalnie podczas gali High League 5 ogłoszono, że na kolejnym evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia Marcina ”El Testosterona” Najmana z Jackiem ”Muranem” Murańskim. O tym pojedynku mówiło się już od naprawdę długiego czasu. Walka odbędzie się na szalonych zasadach. Tym samym ”Murana” warunki zostały wysłuchane.

Załęcki o konflikcie syna z Don Kasjo: Mam nadzieje, że spotka gdzieś Denisa przypadkiem na ulicy! Co wy na to?

Dawid Załęcki już dziś stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. ”Crazy” podczas High League 5 w Łodzi stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Załęcki w formule K-1 zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Vaso Bakocević. Czarnogórzec w naszym kraju dobrze znany jest z walk w organizacji KSW. ”Psychopata” skrzyżował rękawice chociażby z Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim czy Anzorem Azhievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis