MMA PLRoyal DivisionKolejny absurd na Royal Division! Po walce Putina z Zełenskim robią… starcie z opaskami na oczach!

Kolejny absurd na Royal Division! Po walce Putina z Zełenskim robią… starcie z opaskami na oczach!

Antoni Królikowski postanowił wycofać się z nowego freakowego projektu. Tym samym ogłoszony został nowy włodarz organizacji Royal Division. Został nim Tomasz Olejnik, którego możecie znać z walk w FAME MMA. Olejnik na swoim kanale YouTube ogłosił kolejne absurdalne zestawienie, które zobaczymy trzydziestego kwietnia nie w Opolu, a Oleśnicy.

Royal

O organizacji zrobiło się głośno za sprawą pierwszej konferencji, która odbyła się we Wrocławiu. Popularny aktor na koniec ogłosił walkę sobowtórów – Władimira Putina i Wołodymira Zełenskiego. Co ciekawe Królikowski już przed konferencją wspominał, że czeka nas skandal na międzynarodową skalę. Zachowanie Królikowskiego zostało mocno skrytykowane w internecie. Ostatecznie Antoni postanowił się wycofać.

Kochani, w związku z ostatnimi wydarzeniami chcę ogłosić, że rezygnuję ze współpracy z Federacją Royal Division. Promowanie gali skojarzeniami z tą okropną, potworną wojną, która toczy się za naszą wschodnią granicą było złą drogą. To było złe. Ponoszę tego konsekwencje i zrobię wszystko, by pomóc ofiarom wojny na Ukrainie. Obiecuję. Teraz jednak muszę zadbać o zdrowie. Ostatnie miesiące to dla mnie ciężki czas. Nie mogę udawać, że jestem zdrowy i silny. Muszę się wykurować, bo mam dla kogo żyć. Więc znikam – ogłosił Królikowski.

Tomasz Olejnik z absurdalnym pomysłem!

Royal Division 1 się odbędzie? Wszystko na to wskazuje. Tomasz Olejnik nowy włodarz poinformował, że gala odbędzie się trzydziestego kwietnia w Oleśnicy. Dodatkowo ogłosił nowe absurdalne zestawienie i zapewnia, że to nie koniec.

Witam was wszystkich bardzo serdecznie. Od razu z tego miejsca chciałbym ogłosić, że już dzisiaj rusza sprzedaż biletów na naszą galę, która odbędzie się 30 kwietnia w Oleśnicy. Drugą informacją jest, że na naszej gali zobaczycie dwie osoby, które będą miały na sobie opaski, dlatego nie będą nic widziały w oktagonie i będą mogli się słuchać tylko podpowiedzi narożnika. Jak i osób, które będą na hali. Czegoś takiego nie było, to dopiero druga ogłoszona nasza walka. Takich zestawień będzie więcej i będą was jeszcze bardziej szokowały.

Co o tym sądzicie? Co jeszcze wymyśli Tomasz Olejnik?

Zobacz także:

Próbowano zabić Amadeusza Ferrari! Jest komentarz: Moje szanse na przeżycie były minimalne! Widzieliście?

Potwierdziły się informacje, które już od kilkunastu godzin krążą w internecie. Amadeusz Roślik został zaatakowany w mieszkaniu w Warszawie. Gwiazda FAME MMA zapewnia, że miał małe szanse na przeżycie. O całej sytuacji opowiedział na swoim kanale.

Alan Kwieciński proponuje walkę z dwoma rywalami po kolei na FAME 14! Chce obu Murańskich! Co wy na to?

Alan Kwieciński chce wprowadzić zmianę do swojej najbliższej walki! Kickbokser proponuje… walkę z dwoma rywalami po kolei już na gali FAME 14!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis