MMA PLMMAKlaudia Syguła wygrywa kolejną walkę! Efektowny występ Polki w Szwajcarii! [WIDEO]

Klaudia Syguła wygrywa kolejną walkę! Efektowny występ Polki w Szwajcarii! [WIDEO]

Klaudia Syguła (6-1) już nie pierwszy raz udowadnia, że jest zawodniczką, którą warto obserwować. Polka doczekała się kolejnej zawodowej walki. 24-latka wystąpiła na sobotniej gali MMA GP w Szwajcarii, gdzie popisała się efektownym występem.

Syguła

Przypomnijmy, że Klaudia miała zawalczyć w maju z Rizlen Zouak na gali Ares FC 15, ale wszystko zakończyło się fiaskiem. Do walki z Kutsenko miało dojść już w lipcu, ale te starcie również nie doszło do skutku.

Reprezentantka Ankosu Poznań po pierwszej zawodowej przegranej odnotowała pięć zwycięstw z rzędu. Klaudia w poprzednim roku szybko zastopowała Ane Lobzhanidze z Gruzji na gali Fight Exclusive Night 43, a podczas gali Armia Fight Night 14 wypunktowała reprezentantkę Brazylii – Brene Cardozo.

Jest efektowne zwycięstwo!

Klaudia Syguła (6-1) ma za sobą kolejne ważne zwycięstwo. Polka na gali GP MMA w Szwajcarii w drugiej odsłonie zastopowała Yulię Kutsenko (6-10). Rosjanka w poprzednim roku miała szansę walczyć o pas Fight Exclusive Night. Kutsenko posiada również walki w boksie.

Tak Klaudia zakończyła sobotni pojedynek:

Posted by Sztuki Walki on Tuesday, September 19, 2023

Oto co powiedziała Syguła po kolejnym ważnym zwycięstwie.

6:1! 🤩🤩🤩
Długo czekałam na ten dzień.
Debiut w zagranicznej zagranicznej organizacji, to duży krok w mojej karierze.
Bardzo chcę podziękować mojemu narożnikowi @hubert_lotta , który perfekcyjnie przygotował plan na walkę, @fbpromanagement, który przyleciał specjalnie żeby zobaczyć mnie w akcji.
Dziękuję Trenerowi @koscielskiandrzej i całej ekipie @ankosmma za pomoc w przygotowaniach.
Bardzo chcę również podziękować Trenerowi @alfred_szyndler za poświęcony czas i pomoc w ulepszaniu moich umiejętności pięściarskich.
Podziękowania dla @k.zarzecki_betterper4mance , który dba o moje przygotowanie fizyczne 🙏
Dziękuję mojemu partnerowi @szyman_k za cierpliwość i wytrwałość oraz za przygotowanie filmiku, który w dniu walki zmotywował mnie w 100%♥️
Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie… chyba nie do końca potrafię uwierzyć w to, że otacza mnie tyle osób, które tak bardzo we mnie wierzą… Jestem wdzięczna, że mam przy sobie takich ludzi. Dzięki Wam, nadal darzę bezgraniczną miłością, ten trudny i wymagający sport. Dajecie mi siłę, żeby dalej iść tą krętą drogą.
To co? Teraz po 7:1 😅🤷‍♀️⚔️
#win #tko #6:1#shwitzerland #genewa #mma #fighter #sporty #bjj #wrestling #mmagrandprix

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis