MMA PLNajnowszeFreak FightKingpyn Boxing PPV: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

Kingpyn Boxing PPV: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

Kingpyn Boxing PPV Już dziś w Londynie. Jak widać na wyspach również jest mocna próba przebicia się freak fightów i niewykluczone, że będą one budzić duże zainteresowanie.

Kingpyn Boxing PPV
Foto: Kingpyn Boxing PPV

Warto zaznaczyć, że w Anglii króluje boks, gdzie nie brakuje mocnych zawodników. Pytanie brzmi czy jest również miejsce na freak fighty? Niewykluczone, że ludzie będą zainteresowani taką rozrywką.

Kingpyn Boxing dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Kingpyn Boxing PPV: Gdzie oglądać?

Na gali w Londynie zobaczymy naszych reprezentantów. Filipek Marcinek skrzyżuje rękawice w boksie z bardzo popularnym influncerem z Brazylii – Whinderssonem Nunesem, który posiada ponad 58 milionów obserwujących na instagramie. Brazylijski gwiazdor YouTube’a w poprzednim roku stoczył walkę z zawodowym pięściarzem i widać było, że Nunes naprawdę ciężko trenuje, więc Polak nie będzie miał dziś łatwego zadania. ”Filipek” zaś swoje umiejętności prezentował w organizacji FAME MMA, gdzie w ostatniej walce przed czasem odprawił ”Daro Lwa”.

To nie koniec akcentów z naszego kraju, bowiem w karcie walk pojawi się również była uczestniczka programu ”Love Island – Wyspa Miłości” –  Aleksandra Daniel. Jej przeciwniczką będzie Elle Brooke. 

Kingpyn Boxing PPV: Cena, ile kosztuje?

Dla polskiej publiczności transmisja z polskim komentarzem Mateusza Kaniowskiego oraz Filipa Bątkowskiego będzie dostępna na stronie KingPyn.pl [TUTAJ]. Cena dla polskich widzów została obniżona względem innych rynków i wynosi 29,99. Gala rusza o godzinie 20:00!

Walka Filipek vs Whindersson Nunes odbędzie się nie wcześniej niż 22:00. 

W rywalizacji udział wezmą 8 mężczyzn i 8 kobiet, którzy zmierzą się w swoich kategoriach wagowych. Łączna liczba obserwujących uczestników wynosi imponujące 210 milionów.

Turniej High Stakes zainaugurują emocjonujące ćwierćfinały, które odbędą się w prestiżowej londyńskiej OVO Arena Wembley. Hala pomieści 12 500 widzów i jest drugim co do wielkości obiektem w Londynie, ustępując jedynie O2 Arena.

Zobacz także:

Paddy Pimblett rozprawił się z 10 żołnierzami jednostki specjalnej! [WIDEO]  Widzieliście?

Trzeba przyznać, że Paddy Pimblett (20-3) bardzo szybko zyskał dużą popularność w największej organizacji na świecie. To jednak nie koniec, bowiem Brytyjczyk ma świadomość, że promocja własnego siebie jest bardzo ważna. Tym razem w mediach społecznościowych ukazało się nagranie, gdzie Anglik rozprawił się na macie z żołnierzami jednostki specjalnej.

Skandal na boisku! Cristiano Ronaldo pomylił dyscypliny i poczuł się jak w MMA! [WIDEO] Co wy na to?

Bywają w piłce nożnej momenty, w których piłkarze zachowują się dość…abstrakcyjnie. Zdarzają się też incydenty, w których piłkarze tracą chłodną głowę i na własne życzenie zawieszają siebie samych na kilka spotkań. Do czego doszło tym razem? Co uczynił Cristiano Ronaldo?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis