MMA PLNajnowszeDon KasjoKim jest Norman Parke? Przeciwnik Don Kasjo na FAME MMA 10!

Kim jest Norman Parke? Przeciwnik Don Kasjo na FAME MMA 10!

To jest wyczekiwane starcie! Już w maju ma dojść do walki Normana Parke z Kasjuszem Życińskim w formule bokserskiej. W niedzielę podczas konferencji prasowej poznamy szczegóły nowego terminu. Przypomnijmy, że wstępnie jubileuszowa dziesiąta edycja miała odbyć się siedemnastego kwietnia.

Parke

Dla Kasjusza Życińskiego będzie to druga walka w formule bokserskiej na gali FAME MMA. Do ostatniego starcia doszło dwudziestego pierwszego listopada na 8 edycji. Popularny ”Don Kasjo” w Łodzi miał do wyjaśnienia gorący konflikt z Marcinem Najmanem. Już przed walką nie brakowało dużego zamieszanie.

Podczas walki nie obyło się bez kontrowersji. Po krótkiej wymianie ciosów Najman postanowił obalić, wyprowadzić ciosy, a na koniec zaatakować niskim kopnięciem. To musiało zakończyć się dyskwalifikacją.

Przed Don Kasjo duże wyzwanie!

Żadną niespodzianką nie jest, że przed Kasjuszem Życińskim naprawdę duże wyzwanie. Norman Parke (28-7-1) to nieustępliwy zawodnik, który wielokrotnie potwierdzał, że jest twardy i łatwo nie odpuszcza.

Parke swoje doświadczenie zbudował na wyspach. Były to walki w Anglii, Walii oraz Irlandii. ”Stormin” był mistrzem organizacji Cage Contender. Norman dostał szansę i wykorzystał ją w pełni. 33-latek został zwycięzcą reality show The Ultimate Fighter: The Smashes.

Parke w największej organizacji na świecie stoczył dziewięć pojedynków z czego pięć zwyciężył. Wojownik z Irlandii Północnej skrzyżował rękawice z takimi zawodnikami jak Gleison Tibau, Leonardo Santos czy Francisco Trinaldo. ”Stormin” został zwolniony po przegranej na punkty z Rustamem Khabilovem.

Parke wystąpił wtedy jeszcze na gali pod nazwą ACB oraz BAMMA. Po dwóch zwycięstwach przyszedł moment na podpisanie kontraktu z KSW. ”Stormin” pod banderą największej organizacji w naszym kraju odnotował siedem walk. Były to 3-emocjonujące walki z Mateuszem Gamrotem czy chociażby zwycięstwo nad Borysem Mańkowskim. Warto zaznaczyć, że Parke przez moment był nawet tymczasowym mistrzem KSW w wadze lekkiej.

Zobacz także:

Punch Down 3: Tak wygląda twarz Zalesia po zwycięstwie w turnieju! Oglądaliście gale?

Dawid Zalewski ponownie został zwycięzcą turnieju Punch Down. Nie była to jednak łatwa droga. ”Zaleś” w finale trzeciej edycji zmierzył się z legendarnym rosjaninem – Vasily Kamotsky’m. Nie brakowało dyskusji kto powinien zostać zwycięzcą.

Misiek z Nadarzyna dostał propozycję walk w MMA! Widzieliście z kim chciałby się zmierzyć?

Jeden z najbardziej charakterystycznych byłych gangsterów w Polsce – “Misiek z Nadarzyna” chce walczyć w formule MMA! Jego pojedynek na pewno przykułby wielką uwagę. Gangster zdradził z kim chciałby się zmierzyć w głośnym pojedynku na polskim rynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis