MMA PLCiekawostkiMisiek z Nadarzyna chce wystąpić w MMA. Wskazał z kim chce walczyć: Ja go tam zagryzę. Ja mam serce lwa, nie zająca

Misiek z Nadarzyna chce wystąpić w MMA. Wskazał z kim chce walczyć: Ja go tam zagryzę. Ja mam serce lwa, nie zająca

Jeden z najbardziej charakterystycznych byłych gangsterów w Polsce – “Misiek z Nadarzyna” chce walczyć w formule MMA! Jego pojedynek na pewno przykułby wielką uwagę. Gangster zdradził z kim chciałby się zmierzyć w głośnym pojedynku na polskim rynku.

Misiek z Nadarzyna MMA
Foto: Screen

Misiek z Nadarzyna udzielił wywiadu Hubertowi Mściwujewskiemu z portalu MMA-Bądź Na Bieżąco, w którym opowiedział o potencjalnej walce.

Misiek z Nadarzyna chce wystąpić w MMA. Wskazał z kim chce walczyć: Ja go tam zagryzę. Ja mam serce lwa, nie zająca

Gangster nie ukrywa, że najchętniej sprawdziłby się z… Masą. Jednym z najbardziej znanych polskich gangsterów, który w pewnym momencie swojej działalności zdecydował się zostać świadkiem koronnym i przyczynił się do zlikwidowania polskiego światka przestępczego.

Oto, co o potencjalnej walce w MMA mówi Misiek z Nadarzyna, czyli Mirosława D.:

“Oszukałbym, gdybym nie powiedział, że nie miałem już kilku propozycji. Nie mogę wymieniać federacji, bo to wszystko na razie jest w powijakach. Na pewno będę się gdzieś bił. Z kim? Najchętniej to każdy wie z kim bym się bił. Nie będę mu robił reklamy, ale ja jestem w każdej chwili gotowy. Potrzebne są tylko umowy i jedziemy! Jestem jak najbardziej chętny na walkę z Masą. Zobaczymy kto jest taki kozak. Nawet jakbym miał przegrać, to ja go tam zagryzę. Ja mam serce lwa, nie zająca.”

A Wy chcielibyście obejrzeć walkę Miśka z Nadarzyna z Masą?

Zobacz także:

UFC 260: Miocic vs. Ngannou 2 z udziałem Michała Oleksiejczuka – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższy weekend odbędzie się kolejna numerowana gala UFC. W rozpisce znalazła się walka mistrzowska. Wystąpi też polski zawodnik.

Juras mógł wskoczyć w zastępstwo? Był gotowy zawalczyć z Pudzianem!

Popularny komentator i zawodnik mieszanych sztuk walki oraz legendarny pierwszy mistrz KSW Łukasz Jurkowski mógł walczyć z Pudzianem na minionej gali KSW 59! “Juras” sam zaproponował wejście w miejsce senegalskiego “Bombardiera”.

Punch Down 3: Wygląda to strasznie! Zobaczcie twarz Zalesia po zwycięstwie w turnieju!

Dawid Zalewski ponownie został zwycięzcą turnieju Punch Down. Nie była to jednak łatwa droga. ”Zaleś” w finale trzeciej edycji zmierzył się z legendarnym rosjaninem – Vasily Kamotsky’m. Nie brakowało dyskusji kto powinien zostać zwycięzcą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis