MMA PLDenis ZałęckiKibice Zawiszy Bydgoszcz obrażali podczas meczu… Denisa Załęckiego! [WIDEO]

Kibice Zawiszy Bydgoszcz obrażali podczas meczu… Denisa Załęckiego! [WIDEO]

O Denisie Załęckim w ostatnim czasie jest głośno! ”Bad Boy” znany głównie jest z walk na gołe pięści w organizacji GROMDA czy WOTORE. Kibice Zawiszy Bydgoszcz postanowili wbić szpilę przyjezdnym i obrazić wspomnianego Załęckiego.

Załęcki

Denis ostatni pojedynek stoczył na EFM SHOW 2 w Sofii. Był pewien problem, bo jak się okazało wielu potencjalnych rywali odmówiło. Ostatecznie Załęcki zmierzył się z Jussi Halonenem. Walka z reprezentantem Finlandii zakończyła się po 45-sekundach.

Zobaczcie jak to wyglądało:

Kibice Zawiszy Bydgoszcz obrażają Załęckiego!

Doszło do meczu Elany Toruń z Zawiszą Bydgoszcz. Kibice przyjezdnych postanowili obrazić Denisa Załęckiego. Duża grupa kibiców nawiązała do popularnego serwisu ”Pudelek”, w którym mówi się o życiu celebrytów.

Denis, pen*s, ty kundelku, zaraz wywiad na pudelku. Internetowe napinanie, oświadczeń pisanie… wywiadów udzielanie, to właśnie całe toruńskie celebrowanie.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

KSW i freak fighty? Martin Lewandowski: Będziemy sobie pozwalać na różne zagrywki

Współwłaściciel Federacji KSW Martin Lewandowski udzielił wywiadu portalowi sportowefakty.wp.pl, w którym opowiedział między innymi o podejściu polskiego giganta do freak fightów.

Artur Szpilka zdecydował się na hitową walkę? “Prędzej zobaczycie mnie w klatce niż w ringu”

Wygląda na to, że Artur Szpilka zdecydował się na hitową walkę, albo jest bardzo blisko akceptacji wszelkich warunków jej dotyczących!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis