MMA PLArchiwumKhamzat ChimaevKhamzat Chimaev w ogóle się z tym nie kryje! Pokazał jaki prezent dostał od Kadyrova

Khamzat Chimaev w ogóle się z tym nie kryje! Pokazał jaki prezent dostał od Kadyrova

Khamzat Chimaev (13-0) ma za sobą siódme zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Niewykluczone, że ”Borz” w kolejnej walce stanie przed szansą mistrzowską w kategorii średniej. 29-latek w ogóle się z tym nie kryje i w mediach społecznościowych zdradził jaki prezent dostał od Ramzana Kadyrova po ostatnim zwycięstwie.

Chimaev

Chimaev wystąpił na sobotniej gali UFC 294 w Abu Dhabi. 29-latek w co-main evencie ostatecznie zmierzył się z byłym mistrzem wagi półśredniej – Kamaru Usmanem, który zastąpił Paulo Costę.

Pierwsza runda to pełna dominacja w wykonaniu reprezentanta Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Chimaev szybko zdobył obalenie, a z góry pracował nad duszeniem. W drugiej i trzeciej odsłonie Usman pokazał lepsze defensywne zapasy, a w stójce szukał okazji, aby zaskoczyć rywala. Nigeryjczyk w trzeciej odsłonie podkręcił tempo, ale to było za mało. Khamzat w tych rundach również zdobywał obalenia. Po 3-rundach Chimaev wygrał większościową decyzją sędziów.

Taki prezent dostał Chimaev!

Khamzat Chimaev chwilę po zwycięstwie z Kamaru Usmanem wstawił zdjęcie z spotkania z Ramzanem Kadyrovem, ale to nie koniec…

Za pomocą insta stories 29-latek pokazał jaki prezent dostał od Kadyrova. Ramzan podarował mu samochód marki Mercedes, którego wartość wynosi kilkaset tysięcy złotych.

Głowa Republiki Czeczenii Ramzan Kadyrow podarował zawodnikowi mieszanych sztuk walki pochodzenia czeczeńskiego Chamzatowi Czimajewowi samochód Mercedes-Benz Klasy G po zwycięstwie nad Kamaru Usmanem – poinformowała rosyjska agencja RIA Nowosti.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis