MMA PLNajnowszeKSWKhalidov zdradził z kim chciałby zawalczyć po zwycięstwie z Pudzianem! Wielkie wyzwanie!

Khalidov zdradził z kim chciałby zawalczyć po zwycięstwie z Pudzianem! Wielkie wyzwanie!

Mamed Khalidov (35-8-2) w programie ”Klatka po klatce” zdradził z kim chciałby zawalczyć w przypadku zwycięstwa z Mariuszem Pudzianowskim (17-7). Trzeba przyznać, że reprezentant Arrachionu Olsztyn nigdy nie obawiał się wyzwań. Były mistrz KSW chciałby zawalczyć o… trzeci pas!

Khalidov

42-latek najbliższy pojedynek stoczy na gali XTB KSW 77, które siedemnastego grudnia odbędzie się w Gliwicach. Będzie to hitowe zestawienie z Mariuszem Pudzianowskim (17-7). O tym pojedynku mówiło się wiele lat. Trzeba przyznać, że aktualnie walka Khalidov-Pudzianowski dalej budzi ogromne zainteresowanie kibiców.

W co-main evencie zobaczymy trzecią walkę pomiędzy Sebastianem Przybyszem (10-2), a Jakubem Wikłaczem (13-3-1). Podopieczny Grzegorza Jakubowskiego stanie do trzeciej obrony tytułu w wadze koguciej.

Khalidov chciałby zawalczyć o pas wagi ciężkiej!

Mamed Khalidov (35-8-2) w rozmowie z Arturem Mazurem wyznał, że jeśli pokona Mariusza Pudzianowskiego, to chciałby zawalczyć o pas wagi ciężkiej. Tym samym byłoby to starcie z niekwestionowanym mistrzem – Philem De Friesem (22-6).

Skupiam się tylko na walce z Pudzianowskim, ale jeśli wygram, to chętnie zmierzę się z De Friesem. To fajne wyzwanie (..) Ludzie narzekają, że daje nudne walki, ale ja uwielbiam go oglądać.

Brytyjczyk kolejny raz tytuł obronił na gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim. Phil szybko, bo już w pierwszej rundzie poddał Ricardo Prasela.

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Murański zabrał głos w sprawie Szeligi! Padło dużo mocnych słów! Co wy na to?

To nie koniec! Tym razem w mediach społecznościowych głos zabrał Mateusz Murański. ”Muran” w bardzo mocnych słowach wypowiedział się o Piotrze Szelidze. Trzeba przyznać, że wielu kibiców freak fightów od dawna wspomina o takim potencjalnym starciu. Czy w końcu dojdzie, to do skutku? Tego nie możemy wykluczyć.

KSW wraca pamięcią do 8 edycji! Oleinik, Khalidov, Błachowicz, Juras – gwarantowali emocje! Widzieliście?

Fenomenalne nazwiska, świetne walki i niezapomniane emocje. To dnia dzisiejszego mija już 15 lat od odbycia się gali KSW 8 w Warszawie. Największa federacja MMA w Polsce postanowiła przypomnieć o swojej ósmej odsłonie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis