MMA PLAdam KownackiAdam Kownacki wyśmiewa trening Miśka z Nadarzyna. Podłożył muzykę pod jego tarczowanie [WIDEO]

Adam Kownacki wyśmiewa trening Miśka z Nadarzyna. Podłożył muzykę pod jego tarczowanie [WIDEO]

Najlepszy obecnie pięściarz wagi ciężkiej z Polski – Adam Kownacki wyśmiewa trening Miśka z Nadarzyna. Wideo z przygotowań byłego gangstera do walki z Marcinem Najmanem obiegło dzisiaj media społecznościowe.

Adam Kownacki

Misiek z Nadarzyna ma zmierzyć się z “El Testosteronem” w walce wieczoru gali MMA VIP 4, która odbędzie się w przedpokoju w mieszkaniu Najmana nie wiadomo gdzie się odbędzie. Najman bowiem szuka lokalizacji, w której bez przeszkód będzie mógł zorganizować imprezę promowaną twarzą największego gangstera lat ’90 – Andrzeja Z. ps. Słowik.

Adam Kownacki wyśmiewa trening Miśka z Nadarzyna. Podłożył muzykę pod jego tarczowanie [WIDEO]

W sieci pojawiło się nagranie z treningu Miśka z Nadarzyna, który pracuje nad dynamiką zadawania ciosów przed swoim występem na MMA VIP 4:

“Trzymajcie się mocno:) Misiek z Nadarzyna w akcji:) @MarcinNajman wie co robi…jeśli to nie zasłona dymna to będzie „easy job”:):):) #mmavip#najman#misiekznadarzyna#freakfight TTt”

Materiał ten wyśmiał Adam Kownacki, który w mediach społecznościowych zaprezentował przeróbkę tego wideo:

Zobacz także:

Promotor Andrzej Wasilewski skomentował spotkanie Stanowskiego z burmistrzem Wielunia: Próba przekupstwa! Co wy na to?

Promotor bokserski Andrzej Wasiliewski skomentował spotkanie Krzysztofa Stanowskiego z burmistrzem Wielunia. Jego zdaniem dziennikarz i współwłaściciel Kanału Sportowego dopuścił się próby przekupstwa.

Kossakowski wpadł w szał i wyzwał Kamerzystę na walkę: Bój się o siebie jak pójdziesz na cele frajerze! Widzieliście?

Były dymy podczas wczorajszego programu ”PRIME SHOW MMA Zadyma”. Doszło do konfrontacji ”Kamerzysty” z ”Lordem Kruszwilem”. W pewnym momencie do studia zadzwonił Ziemowit Piast Kossakowski, który zaproponował, aby na gali PRIME SHOW MMA doszło do dwóch walk z jego udziałem.

Maciej Kawulski o Słowiku w MMA VIP: Krzysio bardzo pomógł Najmanowi w promocji tej gali!

Maciej Kawulski jeden z właścicieli KSW w rozmowie z sport.pl został poproszony o komentarz w sprawie Marcina Najmana. Mowa oczywiście o kontrowersjach, które pojawiły się po pierwszej konferencji MMA VIP 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis