MMA PLNajnowszeKSWKarolina Owczarz zabiera głos: Jedyne co mi pozostaje, to wrócić do jeszcze cięższej pracy!

Karolina Owczarz zabiera głos: Jedyne co mi pozostaje, to wrócić do jeszcze cięższej pracy!

Karolina Owczarz w mediach społecznościowych zabrała głos po ostatniej szybkiej przegranej. ”Owca” doznała trzeciej zawodowej przegranej. 30-latka jest rozczarowana tym jak potoczył się ostatni pojedynek. Owczarz zapewnia, że pozostaje jej wrócić do jeszcze cięższych treningów.

Owczarz

Mowa oczywiście o ostatniej gali XTB KSW 81, która w sobotę odbyła się w Tomaszowie Mazowieckim. Owczarz już po minucie i 13-sekundach musiała uznać wyższość Adriany Kreft (5-0). Było widać dużą siłę fizyczną Kreft, która w szybko i efektownie (duszeniem zza pleców) poddała przeciwniczkę.

Tak to wyglądało:

Owczarz zabiera głos!

Karolina Owczarz zabiera głos po ostatniej przegranej w Tomaszowie Mazowieckim.

Dzień dobry!🙋🏼‍♀️ No cóż, miniony weekend z pewnością nie należał do najprzyjemniejszych. Po raz pierwszy poczułam co znaczy nie zdążyć nic zaprezentować i jaką cenę w walce płaci się za najmniejszy błąd. Ech ten nasz sport😉 obalenie i klinczowanie, to dwie ostatnie rzeczy jakie miałam robić w pierwszej rundzie. Niestety zaraz na początku dostałam mikro obcierkę na oko, nawet nie zabolała, ale była na tyle precyzyjna, że nagle z jednej Ady zrobiło się ich kilka dookoła🤷🏼‍♀️ Także spróbowałam obalenia, bo nie widziałam innej możliwości na te chwilę, tam coś działałam instynktownie, a później obudziłam się jak już stali nade mną lekarze 😅 gratulacje dla rywalki🔥 Tylko ja i moi najbliżsi wiemy, ile pracy włożyłam w te przygotowania i oczywiście ból jest wielki, bo miałam tego dnia do pokazania znacznie więcej, ale spokojnie, jeszcze zdążę to zrobić! Bo jedyne co mi pozostaje, to wrócić do jeszcze cięższej pracy👊🏻 do zobaczenia niebawem 😎 Dziękuję wszystkim, którzy są ze mną na dobre i na złe🫶🏻

Co teraz? Niewykluczone, że największa organizacja w naszym kraju będzie chciała doprowadzić do starcia Karoliny Owczarz z Emilią Czerwińską. O tym pojedynku mówiło się już w przeszłości.

Zobacz także:

Roman Szymański dostał ofertę z UFC! Zawodnik KSW wyjaśnia dlaczego postanowił odmówić! Widzieliście?

Roman Szymański (17-6) doszedł do porozumienia i podpisał nowy kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Jak się okazuje reprezentant Czerwonego Smoka dostał propozycję od UFC. Zawodnik KSW w rozmowie z WP SportoweFakty wyjaśnił, dlaczego postanowił odmówić.

”Gleba” podpisał kontrakt! Debiut na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2?

No to niespodzianka! Patryk Tołkaczewski podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. ”Gleba” już niebawem zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Przypomnijmy, że Tołkaczewski o potencjalnym debiucie w MMA wspominał już parę razy. Niebawem poznamy przeciwnika i wszystkie szczegóły startu ”Gleby”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis