MMA PLKowalkiewiczKarolina Kowalkiewicz wraca do oficjalnego rankingu UFC! Polka chce jeszcze zaskoczyć

Karolina Kowalkiewicz wraca do oficjalnego rankingu UFC! Polka chce jeszcze zaskoczyć

Karolina Kowalkiewicz (15-7) nie powiedziała ostatniego słowa! Polka wróciła do oficjalnego rankingu w największej organizacji na świecie. 37-latka może aktualnie popisać się passą trzech zwycięstw z rzędu.

Kowalkiewicz

Była pretendentka do pasa mistrzowskiego w wadze słomkowej swój najbliższy pojedynek stoczy siódmego października. Nasza reprezentantka wystąpi w Las Vegas, gdzie zmierzy się z Dianą Belbitą (15-7).

W main evencie zobaczymy walkę w kategorii lekkiej pomiędzy Grantem Dawsonem (20-1-1), a Bobby Greenem (30-14-1). Dawson jest w UFC niepokonany i może popisać się 8 zwycięstwami oraz jednym remisem. “KGD” w tym roku stoczył jedną walkę, w której jednogłośną decyzją sędziów pokonał Damira Ismagulova. 

Kowalkiewicz wraca do rankingu!

Mamy świetne informacje. Karolina Kowalkiewicz (15-7) oficjalnie wróciła do rankingu największej organizacji na świecie w wadze słomkowej. Polka znajduje się aktualnie na 15 pozycji.

Kowalkiewicz na odpowiednie tory wróciła w czerwcu 2022 roku, gdy pod koniec drugiej odsłony poddała Felice Herrig. Następnie w listopadzie było pewne zwycięstwo na punkty z Silvianą Gomez Juarez. 

Ostatni pojedynek Kowalkiewicz odnotowała w maju tego roku na gali UFC Fight Night w Las Vegas. 37-latka jednogłośną decyzją sędziów pokonała Vanessę Demopoulos. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis