MMA PLNajnowszeJan BłachowiczKadyrow wściekły po walce Jana Błachowicza! Apeluje do prezydenta UFC: Uratuj reputacje!

Kadyrow wściekły po walce Jana Błachowicza! Apeluje do prezydenta UFC: Uratuj reputacje!

W sobotę w Las Vegas odbyła się gala UFC 282, a w main evencie doszło do walki o tytuł wagi półciężkiej. Jan Błachowicz (29-9-1) skrzyżował rękawice z Magomedem Ankalaevem (18-1-1). Po pięciu rundach sędziowie ogłosili remis – z czym kompletnie nie mógł pogodzić się Rosjanin. To nie koniec, bowiem głos w sprawie werdyktu zabrał Ramzan Kadyrow, który również apelował do Prezydenta UFC.

Błachowicz

Ankalaev był przekonany, że zostanie ogłoszone jego zwycięstwo i tym samym zostanie nowym mistrzem. Oto co powiedział tuż po walce:

Nie wiem, co powiedzieć. Wygrałem tę walkę, dlaczego nie dostałem pasa? Nie wiem, co powiedzieć. Wygrałem walkę, wygrałem pas. Gdzie jest mój pas? Ból jest nie ważny, zrobiłem wszystko, żeby wygrać tę walkę (…) Nie wiem, czy jeszcze zawalczę dla tej organizacji. Nie wiem, co się wydarzyło.

Kadyrow reaguje!

Ramzan Kadyrow jest oburzony werdyktem main eventu UFC 282. Jest mocny apel do Prezydenta UFC. 

Dana White, co się z tobą stało? Byłeś normalnym gościem z zasadami, ale dzisiaj wyniosłeś mistrzowski pas z klatki, nie wręczając go oczywistemu zwycięzcy. A może polityka weszła już do oktagonu UFC i wymaga od Ciebie brudnego sędziowania? To sport, Dano. Bądź szczery. Weź przykład z Mairbeka Khasieva, który pozbywa się z organizacji wszelkich oszustw, stronniczości, wymaga obiektywności i niemieszania sportu z polityką. Hej, Dano, dokąd zmierzasz? Zachowaj twarz federacji, swoją twarz. Przyznaj się do błędu, przekaż pas prawdziwemu zwycięzcy i przeproś za ten pokaz. Uratuj reputację swojej organizacji.

Zobacz także:

High League 5: Kazik Klimat Kartel za kulisami rzucił się na Piotra Szeligę! Jest nagranie! Widzieliście?

Nagrany diss, a teraz spina za kulisami High League 5 w Łodzi. ”Kazik Klimat Kartel”, kiedy tylko zobaczył Piotra Szeligę postanowił ruszyć… Wojciech Ochnicki zaatakował zawodnika FAME MMA. ”Szeli” najprawdopodobniej był bardzo zaskoczony całą sytuacją.

Joanna Jędrzejczyk wróci do startów w MMA? Polka planuje obóz przygotowawczy, który odpowie na to pytanie!

Była mistrzyni wagi słomkowej oraz jedna z najlepszych zawodniczek w historii kobiecego MMA – Joanna Jędrzejczyk teoretycznie przebywa już na sportowej emeryturze, którą ogłosiła po porażce z Weili Zhang na UFC 275 w czerwcu tego roku. Jednak na tej emeryturze nie potrafi się do końca odnaleźć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis