MMA PLNajnowszeFENKacper Miklasz zabiera głos po sobotniej przegranej: Wnioski wyciągnięte!

Kacper Miklasz zabiera głos po sobotniej przegranej: Wnioski wyciągnięte!

Kacper Miklasz w mediach społecznościowych zabrał głos po swojej trzeciej walce w organizacji Fight Exclusive Night. ”Polish Machine” chciał odnotować pierwsze upragnione zwycięstwo w czołowej organizacji MMA w naszym kraju. To się nie udało i musiał uznać wyższość debiutującego Macieja Gąsiorka.

Miklasz

Do wspomnianej walki doszło w sobotę na gali Fight Exclusive Night 44 w Ostrowie Wielkopolskim. ”Polish Machine” od samego początku szukał obszernych uderzeń. Gąsiorek był uważny i trafił mocnym ciosem, który powalił przeciwnika na matę. Maciej szybko zdobył również krucyfiks i wydawało się, że zaraz skończy walkę przed czasem. Miklasz wyszedł z dużych opałów, ale zaraz Gąsiorek ponownie wypracował świetną pozycję. Po kolejnych łokciach sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Miklasz zabiera głos!

Kacper Miklasz zabrał głos w mediach społecznościowych po sobotniej przegranej w Ostrowie Wielkopolskim. 

Wnioski wyciągnięte po walce. Kolejna walka na FEN i w dupę.. Przygotowywałem się do tej walki jak nigdy dotąd… Poświęciłem swój cały czas oraz życie prywatne żeby spędzić go na macie. Co nie zagrało? Najwidoczniej głowa, stres zrobił swoje byłem bardzo dobrze przygotowany do tej walki znów się nie udało jeden cios w wadze ciężkiej zrobił robotę..Chciałbym bardzo przeprosić wszystkich swoich bliskich, ludzi którzy mi kibicowali za to ze was zawiodłem… Oczywiście dziękuje dla @pawel.jozwiak_official za danie mi kolejnej szansy której nie wykorzystałem wierzyłeś we mnie i za to cię przepraszam obiecuje że jeszcze wrócę na drogę zwycięstw i będziesz ze mnie zadowolony czy to będzie w twojej federacji czy poza biorę wszystko na klatę jak dorosły chłop. Dziękuje za ten czas w federacji Fen stoczyłem 4 walki z bardzo dobrymi zawodnikami i na pewno mi to zaowocuje w przyszłości. Nadszedł czas żebym zrobił kilka walk na mniejszych galach odbudował się i naprawił głowę żeby funkcjonowała tak jak było na Wotore. Obiecuje wszystkim że jeszcze wrócę mocniejszy i naprawie te wszystkie błędy które popełniłem.. Chciałbym podziękować dla trenera ze @spartakusrzeszow za wkład w moje przygotowania i poświęcenie swojego czasu dla mnie. Bardzo dziękuje moim sponsorom którzy byli przy mnie na dobre i na złe w są nimi: @budmaxpolska @thepromoon @extreme_life.shop #buder #spectrum @hotelprymus #golden Den @kurkuma_premium_catering @3dompro
#poland #repost #polishboy #fen #polsat #mma #instagram #instagood #polish #machine

Zobacz także:

Kontrakt Piotra Pająka z FAME MMA wygasł! Do jakiej organizacji trafi youtuber?

Piotr Pająk w mediach społecznościowych poinformował, że właśnie wygasł mu kontrakt z największą freakową organizacją. Tym samym youtuber jest wolnym agentem i czeka na ciekawe propozycje. Do jakiej organizacji trafi popularny podróżnik?

Pudzianowski zawalczy na gołe pięści? Mariusz Grabowski komentuje!

Szef Gromdy opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz z Krystianem Pudzianowskim. Wszystko wskazuje na to, że niedługo ujrzymy brata “Pudziana” właśnie w tej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis