MMA PLNajnowszeFAME MMAKontrakt Piotra Pająka z FAME MMA wygasł! Do jakiej organizacji trafi youtuber?

Kontrakt Piotra Pająka z FAME MMA wygasł! Do jakiej organizacji trafi youtuber?

Piotr Pająk w mediach społecznościowych poinformował, że właśnie wygasł mu kontrakt z największą freakową organizacją. Tym samym youtuber jest wolnym agentem i czeka na ciekawe propozycje. Do jakiej organizacji trafi popularny podróżnik?

Pająk

Youtuber z kanału ”Podróże Wojownika” w FAME MMA stoczył dwa pojedynki. Były to starcia z Alanem Kwiecińskim w formule K-1, a rewanż w MMA. Już ich pierwsza walka dostarczyła sporo emocji. Pająk udanie zrewanżował się na 10 edycji, gdy w drugiej rundzie poddał (duszeniem zza pleców) ”Alanika”.

Ostatni start Pająk odnotował na gali PRIME SHOW MMA 3 w Radomiu, gdzie na zasadach boksu zmierzył się z zawodnikiem publiczności – Danielem Rutkowskim. Piotr po czterech rundach przegrał jednogłośną decyzja sędziów.

Pająk: Także jestem wolnym graczem!

Piotr Pająk w mediach społecznościowych poinformował, że dwa dni temu wygasł jego kontrakt z organizacją FAME MMA.

2 dni temu dowiedziałem się że mój kontrakt z @famemmatv się skończył ze względu na to że za długo nie walczyłem (wygasł)😉 Także jestem wolnym graczem i czas się za czymś rozglądnąć 😎 Nie mówię że to już całkiem koniec ten historii bo może jeszcze kiedyś tam zawalczę jak będzie okazja ale teraz celuje w inną organizacje 😉  W fame stoczyłem dwie walki (dawno temu hehe) 😜 Ciężko być cały czas w gazie jak się tak rzadko walczy 😅 Dzięki Fame MMA za ten czas! Bawiłem się dobrze i zawsze byłem tam dobrze traktowany😎 A może teraz @highleague_official ? Jeśli chcielibyście mnie tam zobaczyć to trzeba zrobić spam i ich oznaczać i mnie ✋🏼😁 Pozdrawiam i zapraszam na Youtube. Tam o tym trochę więcej mówię 😉

Co ciekawe na post Pająka zareagował inny freak fighter – Piotr ”Miejski Drwal” Szczurek, który zdradził, że aktualnie jest w takiej samej sytuacji.

Zobacz także:

Diablo mocno o starciu Ferrari-Łaszczyk: Ta walka oddzieli chłopców od mężczyzn! Co wy na to?

Krzysztof Włodarczyk nasz utytułowany pięściarz w rozmowie z Super Expressem został zapytany o nadchodzący main event FAME MMA 17. Najbliższa gala freakowej organizacji odbędzie się trzeciego lutego w Krakowie. W walce wieczoru Amadeusz Roślik stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie, bowiem zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. ”Diablo” nie ma wątpliwości kto zwycięży wspomniany pojedynek.

Wiemy co robi Arab po przegranej z Szeligą! Będziecie mocno zaskoczeni! Widzieliście?

Niedawno na kanale “Między Seriami”, którego prowadzącym jest Konrad Karwat, została opublikowana ponad 30-minutowa rozmowa z raperem. “Arab” odniósł się między innymi do swojego stanu psychicznego, czy do tego, gdzie się podziewał przez ostatnie pół roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis