MMA PLFENKacper Miklasz ostro przed debiutem w FEN: Zrobię ci dziecko w klatce!

Kacper Miklasz ostro przed debiutem w FEN: Zrobię ci dziecko w klatce!

Robi się gorąco przed sobotnim Fight Exclusive Night 29 w Ostródzie. W klatce organizacji szansę dostanie dwóch młodych wilczków. Debiutujący Kacper Miklasz postanowił ostro odpowiedzieć na ostatnie słowa swojego przeciwnika – Pawła Biernata.

Miklasz ma niespełna 20 lat i pochodzi z Ełku. W 2020 roku został finalistą pierwszej edycji turnieju na gołe pięści WOTORE. W decydującej rozgrywce uległ dopiero doświadczonemu i utytułowanemu Michałowi Pasternakowi. Miklasz trenuje na co dzień w klubie UFD Gym i ma wielkie aspiracje, by zrobić w mieszanych sztukach walki sporą karierę. Pochodzący z Mazur zawodnik na amatorstwie stoczył 10 pojedynków, z których 9 wygrał i wszystkie przed czasem.

Kacper Miklasz gotowy i pewny siebie przed sobotnim debiutem!

W najbliższą sobotę w Ostródzie odbędzie się Fight Exclusive Night 29, a już przed eventem jest ciekawie. Reprezentant UFD Gym postanowił w mocnych słowach odpowiedzieć swojemu najbliższemu przeciwnikowi.

Miklasz-FEN Ostróda

Ostatnio udało nam się również porozmawiać z Kacprem Miklaszem, który podsumował swoje ciężkie przygotowania. Ełczanin przebywał na obozie w Chorwacji, gdzie na macie sparował choćby z Erko Junem czy Denisem Stojniciem.

Biernat ma 21 lat i pochodzi z Ustrzyk Dolnych. Reprezentujący barwy MMATadores Katowice i Jenel Fight Club wojownik może pochwalić się pięcioma zwycięstwami w karierze amatorskiej. Biernat ma na rozkładzie Kamila Woszczyńskiego, którego znokautował w premierowej odsłonie. W 1. rundzie skapitulował również Grzegorz Kwaśnik, którego sierpniowy debiutant poddał trójkątem nogami oraz Michał Marciniak, który odklepał kimurę. Pochodzący z Podkarpacia zawodnik zdobył w przeszłości Puchar Polski juniorów i zaliczył jeden pojedynek zawodowy w formule K-1.

Karta główna FEN 29:

93,0, MMA: Adam Kowalski vs Marcin Łazarz*
70,3, MMA: Adrian Zieliński vs Danilo Belluardo
83,9, MMA: Marcin Naruszczka vs Marko Radakovic
65,8, MMA: Kamil Łebkowski vs Kacper Formela
77,1, MMA: Jacek Jędraszczyk vs Robert Bryczek
120,2, MMA: Grzegorz Ciepliński vs Kamil Minda

Karta wstępna FEN 29:

83,9, MMA: Krystian Bielski vs Seweryn Kirschhiebel
120,2, MMA: Kacper Miklasz vs Paweł Biernat
93,0, K-1: Karol Łasiewicki vs Patryk Rasch
77,1, MMA: Kamil Kraska vs Piotr Golon
*walka o pas mistrzowski FEN

Zobacz także:

Juras szlifuje formę! Będzie gotowy na drugą połowę roku?

Łukasz Jurkowski wraca do intensywnych treningów. Popularny ”Juras” w drugiej połowie roku ma zawalczyć z Szymonem Kołeckim

Daniel Cormier zamierza przejść na emeryturę! Dobrze robi?

Amerykanin nie odzyskał pasa kategorii półciężkiej. Cormier zamierza przejść na sportową emryturę