MMA PLNajnowszeBoksJuż w maju poznamy przeciwnika Łukasza Różańskiego! Polak stanie do pierwszej obrony!

Już w maju poznamy przeciwnika Łukasza Różańskiego! Polak stanie do pierwszej obrony!

Kibice nie będą musieli długo czekać, aby poznać następnego przeciwnika Łukasza Różańskiego (15-0, 14 KO). Polak po raz pierwszy stanie do obrony tytułu WBC w kategorii bridger.

Różański

Różański tytuł mistrza świata wywalczył na sobotniej hitowej gali boksu w Rzeszowie. Polak w końcu doczekał się wielkiego starcia. Różański w ringu skrzyżował rękawice z Alenem Babiciem. Łukasz przed własną publicznością już w pierwszej odsłonie skradł zero z rekordu Chorwata.

Łukasz Różański w przeszłości pokonywał przed czasem Artura ”Szpilę” Szpilkę, Alberta ”Drago” Sosnowskiego i chociażby Izu Ugonoha.

Zwycięzca tej walki będzie przeciwnikiem Różańskiego!

Wszystko jest jasne. Łukasz Różański (15-0, 14 KO) już czternastego maja pozna swojego następnego przeciwnika. O tytuł WBC w kategorii bridger zawalczy zwycięzca walki Ryad Merhy (31-1, 26 KO) vs Kevin Lerena (28-2, 14 KO). 

Przypomnijmy, że do tej walki miało wstępnie dojść pod koniec kwietnia. Zwycięzca tego zestawienia będzie oficjalnym pretendentem do pasa w kategori bridger.

Kevin Larena w tym pojedynku będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po nieudanej walce w Wielkiej Brytanii. Reprezentant RPA był bliski sprawienia wielkiej sensacji, bowiem miał na deskach Daniela Duboisa. Ostatecznie Larena nie wykorzystał szansy i zaraz sam przegrał przed czasem.

Zobacz także:

Największa wypłata w karierze! Wiemy ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata WBC! Widzieliście?

W miniony weekend fani zawodowego boksu żyli wydarzeniami z Rzeszowa. Tam Łukasz Różański walczył z Chorwatem Alenem Babicem. Stawką starcia był mistrzowski pas mistrza świata WBC kategorii bridger. Pojedynek ten wygrał Polak, a my dowiedzieliśmy się ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata.

“Zasługuje pan na ojcowskiego i to od kobiety” – Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera! Co wy na to?

Nowa zawodniczka Federacji KSW Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera Przemysława Kosińskiego z grupy AniMMAls i wspomina o prywatnych wiadomościach, jakie od niego otrzymywała.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis