MMA PLContender SeriesJuż dziś w nocy Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC

Już dziś w nocy Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC

Już dziś w nocy kolejny Polak powalczy o kontrakt z UFC. Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi w walce wieczoru gali Dana White’s Contender Series 41.

Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC
Foto: UFC

Rywalem Polaka będzie Ihor Potieria (19-2). W mediach społecznościowych organizacji UFC pojawiła się zapowiedź, w której obaj zawodnicy krótko się przedstawiają.

Zarówno Sudolski jak i Potieria zmieścili się w limicie kategorii półciężkiej. Polak ważył 205 funtów, podczas gdy Ukrainiec 203,5 funta.

Gala Dana White’s Contender Series 41 transmitowana będzie na UFC Fight Pass. Początek o godz. 2:00 w nocy. Walki “Pcheły” można się zaś spodziewać około godz. 3:30.

Będzie to ostatni pojedynek gali, więc wkrótce po nim Dana White ogłosi, którzy uczestnicy wydarzenia zostaną nagrodzeni kontraktem z UFC. Miejmy nadzieję, że wśród nich znajdzie się również Łukasz Sudolski.

Dana White’s Contender Series 41 – rozpiska

Początek gali: 2:00

205 lb: Łukasz Sudolski (8-0) vs. Ihor Potieria (19-2)
185 lb: Aaron Jeffery (10-2) vs. Caio Borralho (8-1)
155 lb: Lucas Almeida (12-1) vs. Daniel Zellhuber (11-0)
265 lb: Rizvan Kuniev (10-2-1) vs. Edivan Santos (12-2)

Transmisja:

2:00 – UFC Fight Pass

Zobacz także:

Jon Jones aresztowany! Zamiast walczyć w oktagonie woli bić domowników!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones ponownie aresztowany! “Bones” tuż po uczestnictwie w uroczystości włączenia jego pierwszej walki z Alexandrem Gustafssonem do Galerii Sław UFC został zatrzymany przez policję w Las Vegas.

Max Holloway vs. Yair Rodriguez walką wieczoru listopadowej gali UFC

Max Holloway (22-6) i Yair Rodriguez (13-2, 1 N/C) mają zmierzyć się w walce wieczoru gali UFC, którą zaplanowaną na listopad. Jest to starcie w ścisłej czołówce kategorii piórkowej. Holloway zajmuje obecnie 1. miejsce w rankingu dywizji do 145 funtów podczas gdy Rodriguez jest trzeci.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis