MMA PLContender SeriesContender Series: Szaflarski po ostatnim face to face. Polak powalczy o kontrakt z UFC! [WIDEO]

Contender Series: Szaflarski po ostatnim face to face. Polak powalczy o kontrakt z UFC! [WIDEO]

Kevin Szaflarski jest już po ceremonii ważenia i ostatnim face to face przed wielką szansą. Polak już jutro w Las Vegas wystąpi na Contender Series, gdzie powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie. Zadanie nie będzie łatwe, bo polski ciężki skrzyżuje rękawice z niebezpiecznym Brazylijczykiem – Caio Machado (7-1-1).

Szaflarski

W main evencie zobaczymy ciekawe zestawienie reprezentantów Brazylii w kategorii średniej. Cesar Almeida (3-0) skrzyżuje rękawice z Lucasem Fernando (9-1). Warto zaznaczyć, że “Cesinha” to przede wszystkim doświadczony kick-boxer, który bił się w największej organizacji K-1 jaką bez wątpienia jest Glory. Almeida ma na swoim koncie trzy walki z Alexem Pereirą czyli byłym mistrzem UFC w wadze średniej. Cesar raz wygrał z ”Poataną”.

Największy test Szaflarskiego odbył się na Babilon MMA 19, gdy większościową decyzją sędziów pokonał Filipa Stawowego. Po tym starciu były podzielone głosy – kto powinien zostać zwycięzcą. 27-latek wrócił do klatki po rocznej przerwie – 21 maja. Było to szybkie zwycięstwo z dużo lżejszym Kornelem Zapadką.

Polak przed dużą szansą!

To jest duża szansa! Nasz ciężki Kevin Szaflarski (11-1) już jutro powalczy o kontrakt z UFC. 28-latek na Contender Series zmierzy się z Caio Machado (7-1-1).

Polak na wagę wniósł 118 kilogramów zaś jego przeciwnik 116.

“Bigfoot” wszystkie pojedynki toczył w organizacji BFL. Machado po pierwszej zawodowej przegranej odnotował sześć zwycięstw z rzędu. Brazylijczyk dopiero w ostatniej zawodowej walce stawał przed większym wyzwaniem. Pokonał wtedy przed czasem Edisona Lopesa.

Doszło też do ostatniego face to face – co zobaczycie w materiale poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis