MMA PLNajnowszeBellatorJuż dziś Różański stoczy trzecią walkę w Bellatorze! Polak zmierzy się z byłym mistrzem ACA!

Już dziś Różański stoczy trzecią walkę w Bellatorze! Polak zmierzy się z byłym mistrzem ACA!

Z soboty na niedzielę w Kalifornii odbędzie się jubileuszowa 300 edycja organizacji Bellator. W karcie walk pojawi się nasz reprezentant Maciej Różański (14-4), który stoczy trzeci pojedynek w organizacji. ”Spartan” podczas ceremonii ważenia po raz ostatni spojrzał głęboko w oczy przeciwnika. Polak spełnił wymagany limit wagowy.

Różański

W main evencie w kategorii lekkiej niepokonany Usman Nurmagomedov (17-0) skrzyżuje rękawice z Brentem Primusem (12-3). W tak zwanym co-main evencie do obrony pasa wagi piórkowej stanie Cirs Cyborg (26-2). Brazylijka zmierzy się z Cat Zingano (14-4)

Różański w Bellatorze zadebiutował w maju poprzedniego roku. Maciej wystąpił na Bellator 281 w Londynie, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonał doświadczonego Lee Chadwicka. Ostatni pojedynek reprezentant BT Gym stoczył w lutym. Podopieczny Piotra Bagińskiego przegrał na punkty z Karlem Moore.

Face to face!

Maciej Różański (14-4) podczas ceremonii ważenia po raz ostatni spojrzał głęboko w oczy przeciwnika.

Sami zobaczcie w materiale poniżej:

Przeciwnikiem Polaka będzie były mistrz ACA – Dovletdzhan Yagshimuradov (20-7-1). “Wolfhound” ma już na koncie walkę z jednym naszym reprezentantem. 34-latek w 2019 roku przed czasem odprawił Karola Celińskiego. Dovletdzhan posiada cztery walki w organizacji Bellator. W dwóch ostatnich były mistrz ACA pokonał Rafaela Carvalho oraz Juliusa Anglickasa. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis