MMA PLPunch DownJuż dziś bitwa na liście! Gdzie oglądać Punchdown 3 w PPV?

Już dziś bitwa na liście! Gdzie oglądać Punchdown 3 w PPV?

Foto: RoGo/PunchDown

Już dziś czeka nas kolejna edycja pojedynków na tzw. “liście”, czyli uderzenia z otwartej dłoni. Zobaczymy niezwykle ciekawy turniej oraz superfighty.

Uczestnicy będą rywalizować na zasadach fazy pucharowej, gdzie przegrywający odpada. W pojedynkach zawodnicy uderzają się na przemian w policzek z otwartej dłoni, maksymalnie po 3 ciosy na osobę. O zwycięstwie decyduje nokaut lub decyzja sędziowska.

Największą gwiazdą biorącą udział w turnieju jest z pewnością Vasilii “The Dumpling” Kamotskii. Rosjanin jes tuznawany za żywą legendę tego sportu i będzie jednym z głównych faworytów do zwycięstwa i zgarnięcia głównej nagrody w wysokości 30 tysięcy złotych. Łącznie w turnieju zobaczymy 16 zawodników.

Oprócz turnieju czekają nas też dwa super fighty.

W co-main evencie znana z programów “Warsaw Shore” i “Ex na plaży” Anastasiya Yandaltsava zmierzy się z Esmeraldą Godlewską, którą mogliśmy oglądać m.in. na galach FAME MMA.

Z kolei w walce wieczoru wystąpi Piotr ‘Bonus BGC” Witczak. Jego rywalami mieli być Daniel “Magical” Zwierzyński a potem Norbert “Warszawski Dresik” Janicki. Do tych pojedynków nie udało się jednak doprowadzić. Witczak zmierzy się ostatecznie z Krzysztofem “Bodychristem” Ciesielskim. Panowie mierzyli się ze sobą na zasadach kickbokserskich w 2018 roku i wtedy błyskawicznie wygrał “Bonus BGC”.

Gala dostępna będzie w systemie PPV. Cena transmisji w wariancie Basic zaczyna się od 20,17 zł (w zależności od wybranej metody płatności). W tym wariancie uzyskujemy dostęp w jakości HQ i możliwość odtworzenia wydarzenia przez 24 godziny po jego zakończeniu Z kolei w wariancie premium gala transmitowana jest w jakości HD a dostęp jest przedłużony do 7 dni.

Początek wydarzenia o godz. 20:00.

PunchDown 3 – PPV

PunchDown 3

Main Event

Piotr “Bonus BGC” Witczak vs. Krzysztof “Bodychrist” Ciesielski

Co-main event

Anastasiya Yandaltsava vs. Esmeralda Godlewska

Turniej PunchDown 3 (pary 1/8 finału, cała drabinka turniejowa dostępna na grafice):

Vasilii “The Dumpling” Kamotskii vs. Maciej “Kwiatek” Kwiatkowski
Patryk “Petrju” Kornatowski vs. Maksymilian “Max” Leśniak
Daniel “Kisiel” Jakubowski vs. Artur “Waluś” Walczak
Łukasz Nowicki vs. Dawid “Mały” Młyński
Tomasz “Sergiej” Pachulski vs. Jakub “Vulpes” Lis
Maciej “Ciapek” Czarpacki vs. Jakub “Dudzio” Dudczyk
Łukasz “Dunaj” Dunajko vs. Jakub “Hecmn” Rygiel
Przemysław Zimny vs. Dawid “Zaleś” Zalewski

Może być zdjęciem przedstawiającym 17 osób

PunchDown 3 – PPV

Zobacz także:

TJ Dillashaw wraca do oktagonu! Wystąpi w eliminatorze do walki o pas

Walką wieczoru jednej z majowych gal UFC będzie eliminator do walki o pas w kategorii koguciej. Wystąpi w nim wracający po dwuletniej karencji były mistrz TJ Dillashaw, który zmierzy się z czołowym obecnie zawodnikiem dywizji.