MMA PLNajnowszeJan BłachowiczJuras zabiera głos po walce Błachowicza: Niech werdyktu walki nie zmieni wrażenie…

Juras zabiera głos po walce Błachowicza: Niech werdyktu walki nie zmieni wrażenie…

Łukasz Jurkowski zabrał głos w mediach społecznościowych po gali UFC 282 w Las Vegas. ”Juras” dość niespodziewanie pojawił się w narożniku byłego mistrza Jana Błachowicza (29-9-1). Polak stanął przed szansą odzyskania tytułu w wadze półciężkiej.

Błachowicz

Od początku mieliśmy mocne wymiany w stójce. Ankalaev momentami mocno przyśpieszał i do samego końca był niebezpieczny. Błachowicz zaczął trafiać ciosami… Dodatkowo kolejne liczne kopnięcia mocno naruszyły przeciwnika. Rosjanin coraz ciężej przyjmował kolejne kopnięcia. Wielu kibiców myślało już, że walka zakończy się w podobny sposób – co z Aleksandarem Rakiciem.

Rosjanin przetrwał kryzys. W czwartej i piątej odsłonie sprowadził Polaka, a z góry dominował. Po 5-rundach sędziowie ogłosili remis.

Juras zabiera głos!

Są pierwsze słowa Łukasza Jurkowskiego, który pojawił się w narożniku Jana Błachowicza.

Remis w walce o mistrzostwo👊🏻 Niech werdyktu walki nie zmieni wrażenie ostatnich dwóch rund, które Jano przegrał. Też nam się wydawało, że przegraliśmy, Janek też to czuł. Sędziowie dali remis i bierzemy ten wynik. Tutaj na miejscu mówią, że walka równa. Cieszymy się, że mamy takiego zawodnika, naszą dume, która wciąż jest w walkach o pas. Dziś zabrakło wykończenia. Dawać rewanż i trzeba to wyjaśnić😎 Wielką klasę pokazał po walce. Prawdziwy wojownik. Dziękuje Jano, że mogłem ponownie dzielić te emocje z Tobą❤️ Jedziemy dalej👊🏻🔥 #LegendaryPolishPower🇵🇱

Remis w walce o mistrzostwo👊🏻Niech werdyktu walki nie zmieni wrażenie ostatnich dwóch rund, które Jano przegrał. Też…

Posted by Łukasz "Juras" Jurkowski on Saturday, December 10, 2022

Zobacz także:

High League 6: Oficjalnie Murański zmierzy się z Najmanem! W klatce doszło do wielkiej awantury! Widzieliście?

To się dzieje naprawdę! Oficjalnie podczas gali High League 5 ogłoszono, że na kolejnym evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia Marcina ”El Testosterona” Najmana z Jackiem ”Muranem” Murańskim. O tym pojedynku mówiło się już od naprawdę długiego czasu. Walka odbędzie się na szalonych zasadach. Tym samym ”Murana” warunki zostały wysłuchane.

Załęcki o konflikcie syna z Don Kasjo: Mam nadzieje, że spotka gdzieś Denisa przypadkiem na ulicy! Co wy na to?

Dawid Załęcki już dziś stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. ”Crazy” podczas High League 5 w Łodzi stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Załęcki w formule K-1 zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Vaso Bakocević. Czarnogórzec w naszym kraju dobrze znany jest z walk w organizacji KSW. ”Psychopata” skrzyżował rękawice chociażby z Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim czy Anzorem Azhievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis