MMA PLArchiwumJurasJuras wskazuje idoli dla młodzieży: Doceniajmy ludzi, którzy swoją wartość udowodnili czynami!

Juras wskazuje idoli dla młodzieży: Doceniajmy ludzi, którzy swoją wartość udowodnili czynami!

Łukasz Jurkowski doświadczony zawodnik mieszanych sztuk walki i uznany komentator postanowił opublikować ważny wpis w mediach społecznościowych. ”Juras” wskazał zawodników MMA, którzy powinni być w dzisiejszych czasach idolami dla młodzieży, a nie jak zaznaczył ”ludzi którzy znani są z tego, że są znani”. 

Juras

Jurkowski po długiej przerwie wrócił za sprawą pierwszej gali KSW na PGE Narodowym. Pokonał wtedy po całym dystansie Rameau Thierry Sokoudjou. Po tym starciu były jeszcze trzy walki. Ostatnia miała miejsce na KSW 61, gdzie musiał uznać wyższość Mariusza Pudzianowskiego.

Łukasz w swojej zawodowej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Igor Pokrajac, Francis Carmont czy chociażby Attila Vegh. 

Ważny wpis Jurasa!

Łukasz Jurkowski w mediach społecznościowych udostępnił ważny wpis. ”Juras” wymienił zawodników MMA, którzy powinni być inspiracją/idolami młodego pokolenia.

Młody człowieku szukający inspiracji. Dobieraj swoich idoli odpowiednio👊🏻 Najlepiej takich, którzy ciężką pracą docierają na szczyt, którzy spełniają się pokazując niezłomny charakter i konsekwencje w dążeniu do celu. Którzy dla chwili triumfu są w stanie poświęcić wiele. Podrzucam kilku z mojej branży👏🏻 Doceniajmy ludzi, którzy swoją wartość udowodnili czynami. Nie ludzi którzy znani są z tego, że są znani. Dobrego Dnia👊🏻

Młody człowieku szukający inspiracji. Dobieraj swoich idoli odpowiednio👊🏻Najlepiej takich, którzy ciężką pracą…

Posted by Łukasz "Juras" Jurkowski on Monday, October 9, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis