MMA PLJurasJuras o treningu Khamzata w WCA: Dla dziewczyn z recepcji on i Till są anonimowi!

Juras o treningu Khamzata w WCA: Dla dziewczyn z recepcji on i Till są anonimowi!

Łukasz Jurkowski postanowił skomentować całe zamieszanie na twitterze. Popularny komentator i doświadczony zawodnik MMA zabrał głos w sprawie treningu Khamzata Chimaeva w WCA Fight Team. ”Juras” zapewnia, że wspomniany ”Borz” i Darren Till są anonimowi dla kobiet pracujących w recepcji.

Juras

Warto zaznaczyć, że klub WCA wczoraj opublikował oświadczenie.

W związku z medialnymi informacjami dotyczącymi faktu pojawienia się w naszym klubie zawodnika MMA Khamzata Chimaeva, pragniemy poinformować iż Khamzat Chimaev NIE BYŁ gościem Warszawskiego Centrum Atletyki, co zasugerowały niektóre media.  Zawodnik faktycznie pojawił się w naszym klubie, gdzie jednorazowo przeprowadził trening – zrobił to jednak wykupując jednorazowe wejście, co uczynić może każdy chcący odwiedzić WCA. Niestety, w czasie pobytu Khamzata Chimaeva w WCA, nie było nikogo z kadry trenerskiej oraz Zarządu WCA, kto mógłby zareagować na tę sytuację. Zawodnik nie został rozpoznany przez nasze pracownice z recepcji i dzięki temu mógł odbyć trening na naszej sali.  Jest nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją i z całą mocą podkreślamy iż ekipa WCA nie popiera działań wojennych prowadzonych przez Federację Rosyjską na Ukrainie, a także poglądów Khamzata Chimaeva.

Juras zabiera głos!

Łukasz Jurkowski na twitterze postanowił skomentować całą sytuację.

Abstrahując od całej sytuacji z Czimajewem w WCA (jasne jest, że nie powinien zostać wpuszczony) to dla dziewczyn z recepcji on i Till są anonimowi. Raczej nie zarywają nocy dla UFC

W tej całej sytuacji np mi bardziej chodziło o osoby które patrykaly sobie z nim fotki.

Khamzat Chimaev (11-0) najbliższy pojedynek stoczy dziesiątego września. ”Borz” wystąpi w main evencie UFC 279, gdzie czeka go starcie z Natem Diazem (20-13).

Zobacz także:

Zbigniew Stonoga mocno do Jacka Murańskiego: Proszę przekazać, żeby… pocałował mnie koncertowo w d*pe! Widzieliście?

W internecie pojawiło się wideo, w którym popularny Zbigniew Stonoga wypowiada się o Jacku Murańskim. Były właściciel partii kandydującej do rządu ostro wypowiedział się o zawodniku FAME MMA.

Bohater viralowego nagrania odświeżony po 11 latach! “Lowking” chętnie zawalczy na gali freakowej! Co wy na to?

Na kanale Ebe Ebe pojawił się materiał, w którym można było zobaczyć dwie stare gwiazdy internetu. Jedną z nich jest Filipek czyli popularny “Lowking”, który około 11 lat temu zaprezentował kopnięcie piszczelem w metalową rurkę. Wideo widziała wówczas niemal cała Polska.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis