MMA PLNajnowszeArtur GwóźdźJosh Barnett na KSW Colosseum 2? Artur Gwóźdź z przesłaniem do polskiej organizacji!

Josh Barnett na KSW Colosseum 2? Artur Gwóźdź z przesłaniem do polskiej organizacji!

Josh Barnett (35-8) na hitowej gali KSW Colosseum 2, która już trzeciego czerwca odbędzie się na PGE Narodowym? Trzeba przyznać, że takie ogłoszenie odbiłoby się szerokim echem na całym świecie. Menadżer Artur Gwóźdź aktualnie znajduje się w Stanach Zjednoczonych z Łukaszem Brzeskim, który już w sobotę stoczy drugą walkę w największej organizacji na świecie. Wspomniany Artur wstawił zdjęcie z Joshem i przy tym miał przesłanie do organizacji KSW!

Barnett

Josh może pochwalić się świetnymi warunkami fizycznymi – mierzy 1.91 cm wzrostu. Stylem bazowym Barnetta jest wrestling. Amerykanin po dziewięciu zawodowych zwycięstwach został zauważony i dostał szansę w UFC. “The Warmaster” po trzech wygranych i jednej przegranej dostał walkę mistrzowską. Josh 22 marca w 2002 roku w drugiej odsłonie zastopował Randy Couture i mógł unieść pas do góry. Amerykanin został najmłodszym w historii mistrzem UFC.

Josh to również świetny parterowiec, który do dziś występuje w starciach grapplingowych. Pamiętam choćby jego zwycięstwo nad Deanem Listerem czy Ryronem Gracie. 45-latek to mistrz Metamoris wagi ciężkiej, a w 2009 roku stanął na pierwszym miejscu Mistrzostw Świata IBJJF No Gi w jiu-jitsu – czarnych pasów.  Ma też za sobą karierę aktorską. Wojownik z Seattle pojawił się w pięciu produkcjach. Fani kina dobrze pamiętają go w znaczącej roli w filmie ”Po prostu walcz 3”.

Artur Gwóźdź z przesłaniem!

Polski menadżer będący w Stanach Zjednoczonych opublikował zdjęcie z Joshem Barnettem, a przy tym miał przesłanie do organizacji KSW.

A co byście powiedzieli na Josha na Stadionie Narodowym? @KSW_MMA @martinksw  @MaciejKawulski Poznaliśmy się przy gali Genesis i mnie zapamiętał a teraz w Vegas a to zostaje w Vegas

Przypomnijmy, że Amerykanin stoczył już jedną walkę w Polsce. Miało to miejsce w 2020 roku na gali Genesis 1, gdy przed czasem pokonał Marcina ”Różala” Różalskiego.  

Zobacz także:

UFC wraca do Polski? Mateusz Gamrot zdradza: Już nawet rozmawiali z niektórymi halami!

To jest świetna wiadomość! Mateusz Gamrot we wczorajszym ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym wyjawił, że w przyszłym roku możliwy jest powrót UFC do Polski. Tym samym byłaby to trzecia gala amerykańskiego giganta w naszym kraju. Pierwsza event odbył się w Krakowie – drugi zaś w Trójmieście.

Gruziński mistrz aresztowany! Zawodnik MMA protestował przeciwko decyzji rządu! Co wy na to?

Mistrz organizacji Oktagon – Mate Sanikidze (9-2) został aresztowany, ponieważ protestował przeciwko decyzji rządu. W Gruzji na ulicy pojawiło się mnóstwo obywateli, którzy postanowili powiedzieć ”STOP” i próbują walczyć z decyzjami rządu, które ich zdaniem nie są sprawiedliwe oraz prawidłowe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis