MMA PLJon JonesJon Jones zdradził ile waży przed debiutem w wadze ciężkiej UFC!

Jon Jones zdradził ile waży przed debiutem w wadze ciężkiej UFC!

Foto: Instagram/ Jon Jones

Były dominator w wadze półciężkiej, Jon Jones zdradził kibicom ile waży przed swoim debiutem w wadze ciężkiej UFC. “Bones” opuścił niższą kategorię wagową, którą “wyczyścił” – choć zdaniem wielu po prostu uciekł przed Janem Błachowiczem – i teraz skupia się na zdominowaniu królewskiej dywizji wagowej.

Ale wszystko po kolei. Zanim Jones zadebiutuje w nowej dywizji wagowe, najpierw musiał nabrać trochę mięśni. Teraz – w mediach społecznościowych – Amerykanin zdradził jaką na dzisiaj ma wagę.

Jon Jones zdradził ile waży przed debiutem w wadze ciężkiej UFC!

Jon Jones aktualnie nie ma ogłoszonej pierwszej walki w królewskiej dywizji wagowej. “Bones” ciągle przygotowuje się do debiutu w nowej kategorii i nie dał jeszcze matchmakerom zielonego światła do organizacji jego kolejnej walki.

Ale do sedna – jesteście ciekawi ile teraz waży były mistrz wagi półciężkiej, który zdominował wagę 205 funtów (do 93 kilogramów)?

Oto odpowiedź:

“Dobrze jest nie odmawiać sobie jedzenia. Poza tym, nie mogę już włożyć żadnego ze swoich garniturów, ale dobrze się ruszam! 250!”

Wygląda na to, że Jon Jones aktualnie waży 250 funtów, czyli nieco ponad 113 kilogramów:

Zobacz także:

Ciryl Gane vs Jairzinho Rozenstruik na UFC w marcu

Świetnie zapowiadające się starcie w wadze ciężkiej Ciryl Gane vs Jairzinho Rozenstruik zostało dodane do rozpiski marcowej gali UFC! Starcie to nie będzie jednak walką wieczoru, co zapowiada fenomenalną imprezę!

Ford robi postępy! Olbrzym tym razem trenuje z byłym mistrzem KSW!

Wyczekiwany debiut Martyna Forda w mieszanych sztukach walki coraz bliżej! Brytyjczyk nie tak dawno za pomocą mediów społecznościowych zdradził, że swój pierwszy pojedynek w KSW odnotuje w czerwcu 2021 roku.