MMA PLBoksTomasz Adamek wraca na ring! “Juras”: Jakby zestawić go z Don Kasjo to miliony dla organizatora!

Tomasz Adamek wraca na ring! “Juras”: Jakby zestawić go z Don Kasjo to miliony dla organizatora!

Foto: Facebook/ Tomasz Adamek

Tomasz Adamek wraca na ring! Jeden z najlepszych pięściarzy w historii polskiego boksu oficjalnie zapowiedział swój powrót do startów i podał nawet jego datę. Sprawę skomentowało już wielu komentatorów, w tym Łukasz “Juras” Jurkowski.

“Góral” w rozmowie z Przemysławem Garnczarczykiem z polsatsport.pl przyznał, że zamierza wrócić do boksu w czerwcu. Podał nawet konkretne informacje na temat przygotowań:

“Co do powrotu… zaraz po świętach Wielkanocnych polecę do Gusa Currena, na Florydę. Potrenuję tam kilka tygodni, wrócę do siebie i polecę jeszcze raz. Takie dwa etapy obozy, jakieś 8-9 tygodni, żeby dojść do normy bo lata lecą. Ale chcę pokazać, że 44 to tylko liczba. Chcę wrócić 18 czerwca i wygrywać.” – zdradził Adamek.

Tomasz Adamek wraca na ring! “Juras”: Jakby zestawić go z Don Kasjo to miliony dla organizatora!

Szczegółów powrotu Tomasza Adamka w kwestii potencjalnego rywala nie znamy, ale Łukasz Jurkowski ma swoją propozycję. “Juras” zapytał o możliwość zestawienia rewanżu między “Góralem” a Przemysławem Saletą.

Choć rzucił też pomysł, który rozbiłby bank:

“Tomasz Adamek wraca do ringu. Chcemy czy nie sprzeda więcej PPV niż jakikolwiek inny aktualnie polski pięściarz.Sad but true?Niekoniecznie. Jest jak jest i jakby zestawić go np z Don Kasjo to myyyliony organizatora na koncie. To z kim? Saleta – Adamek 2?”

Zobacz także:

KSW 58: Zestawienie Michalski-Rakas dodane do karty!

Jeden z najbardziej widowiskowo walczących zawodników KSW, Michał Michalski (8-4, 4 KO, 1 Sub) zawalczy na gali KSW 58. 30 stycznia rywalem specjalisty od zgarniania bonusów za walki wieczoru będzie Chorwat, Aleksandar Rakas (16-7, 8 KO, 6 Sub). Starcie odbędzie się w limicie kategorii półśredniej.

Mocna riposta Szulakowskiego! Chcielibyście zobaczyć taką walkę?

To była dopiero riposta! Grzegorz Szulakowski w mediach społecznościowych odpowiedział ”Storminowi”

Ford robi postępy! Olbrzym tym razem trenuje z byłym mistrzem KSW!

Wyczekiwany debiut Martyna Forda w mieszanych sztukach walki coraz bliżej! Brytyjczyk nie tak dawno za pomocą mediów społecznościowych zdradził, że swój pierwszy pojedynek w KSW odnotuje w czerwcu 2021 roku.