MMA PLJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk w Hejt Park: Ludzie myśleli, że zostałam zwolniona z UFC

Joanna Jędrzejczyk w Hejt Park: Ludzie myśleli, że zostałam zwolniona z UFC

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i królowa polskiego MMA w wersji kobiecej – Joanna Jędrzejczyk gościła w popularnym programie Hejt Park. Tam w rozmowie z Mateuszem Borkiem opowiedziała m.in. o swojej aktualnej sytuacji sportowej.

Joanna Jędrzejczyk w Hejt Park

A ta nie jest jednoznaczna. Joanna Jędrzejczyk nie walczyła od marca 2020 roku, kiedy to dała najlepszą walkę w historii kobiecego MMA w przegranym starciu z Weili Zhang, a teraz na dodatek została usunięta z oficjalnych rankingów UFC.

Co dalej zatem z Joanną Jędrzejczyk?

Joanna Jędrzejczyk w Hejt Park: Ludzie myśleli, że zostałam zwolniona z UFC

Sprawa dalej jest skomplikowana. Posiadaczką mistrzowskiego pasa wagi słomkowej jest Rose Namajunas, z którą Jędrzejczyk przegrała dwukrotnie, więc walka o tytuł się od Polki oddala.

“BoogieWoman” opowiedziała też o powodach usunięcia jej z rankingów UFC:

“Było dużo rumoru i emocji po tym, jak wyrzucono mnie z rankingu UFC, gdzie dwa tygodnie wcześniej awansowałam w tym rankingu, co pokazuje, że to było absurdalne i ja o tym wiedziałam. Ale ludzie przez to myśleli, że ja zostałam zwolniona z UFC. Nie moi drodzy, nadal mam kontrakt z UFC, a zostałam usunięta z rankingów, bo UFC próbuje już wszelkich metod, by zmusić mnie do powrotu do oktagonu, ale to przede wszystkim muszę czuć ja, a teraz to nie mogę się doczekać, kiedy tam wrócę.”

A Wy jak myślicie – z kim Joanna Jędrzejczyk zmierzy się w kolejnej walce?

Zobacz także:

Kolejna gala The War nadciąga! Będziecie oglądać?

Znamy już komplet ekip, które wezmą udział w walkach grupowych 3vs3 oraz 5vs5 na trzeciej edycji THE WAR.

“Rosomak Bieszczadzki” zawalczy już za miesiąc. Czy Polak zwojuję francuską gale?

“Rosomak Bieszczadzki” to zawodnik, który szybko wkupił się w łaski sympatyków sportów walki. Wkrótce Paweł Biernat stoczy swoja kolejną walkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis