MMA PLUFCJoanna Jędrzejczyk przed walką z Weili Zhang na UFC 248: W takiej formie mnie jeszcze nie widzieli

Joanna Jędrzejczyk przed walką z Weili Zhang na UFC 248: W takiej formie mnie jeszcze nie widzieli

Joanna Jędrzejczyk (16-3) zapewnia, że jest świetnie przygotowana do najbliższej walki o mistrzowski pas wagi słomkowej, w której zmierzy się z aktualną posiadaczką pasa Weili Zhang (20-1).

Polski-chińskie starcie będzie co-main eventem gali UFC 248, która już 7 marca odbędzie się w Las Vegas. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie o pas mistrzowski wagi średniej Israel Adesanya vs. Yoel Romero.

Polka udzieliła wywiadu portalowi polsatsport.pl, w którym zapewniła, że na starcie z Chinką przygotowała taką formę, w której nikt jeszcze jej nie widział:

“Do walki pozostały tak naprawdę dwa tygodnie i w najbliższy wtorek zaliczę główną sesję sparingową. Jestem bardzo zadowolona z przygotowań, ponieważ włożyłam w nie bardzo dużo siły fizycznej i psychicznej. Zawsze to robię, ale nawet moi trenerzy przyznali, że w takiej formie mnie jeszcze nie widzieli.”

Jędrzejczyk jednocześnie docenia umiejętności Weili Zhang i spodziewa się bardzo trudnej przeprawy, choć motywacja do osiągnięcia zwycięstwa jest dla niej naturalnym motorem napędowym:

“Na pewno tego, że będzie w życiowej formie i będzie największym wyzwaniem w mojej dotychczasowej karierze MMA. Od momentu, w którym straciłam pas nie marzę o niczym innym i zrobię wszystko, by go odzyskać.”

Cała rozmowa portalu polsatsport.pl z Joanną Jędrzejczyk do sprawdzenia -> TUTAJ.