MMA PLUFCJoanna Jędrzejczyk po UFC 248: Mam już zaplanowaną operację plastyczną w Polsce

Joanna Jędrzejczyk po UFC 248: Mam już zaplanowaną operację plastyczną w Polsce

Joanna Jędrzejczyk (16-4) swoją ostatnią walkę o pas mistrzowski wagi słomkowej na UFC 248 z Weili Zhang (21-1) okupiła poważnym krwiakiem na głowie, który zdeformował jej tę część ciała.

Polka, która ostatecznie przegrała z Chinką niejednogłośną decyzją sędziów opowiedziała o swoim stanie zdrowotnym w rozmowie z portalem TMZ Sports, gdzie przyznała, że w Polsce czeka ją operacja plastyczna:

“Mam całą posiniaczoną twarz, ale… obrzęku na głowie już nie mam. Bardziej siniaki na twarzy i szyi. To wszystko się zmniejsza, więc jest już znacznie lepiej.

Mam zaplanowaną już operację plastyczną w Polsce u najlepszego chirurga w kraju, więc wszystko będzie dobrze. W poniedziałek będę miała zabieg na ucho i niedługo znowu będę gotowa na zabawę.”

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC przyznała także, że jest otwarta na rewanż z Weili Zhang:

“Chcę walczyć z najlepszymi z najlepszych, więc jeśli to ma być mój kolejny krok, to dlaczego nie? Zabawmy się raz jeszcze, zatańczmy ponownie w rywalizacji o pas.

Nie jestem smutna, nie jestem też wesoła, a po prostu teraz odpoczywam. Odcinam się od mediów i od tego całego zgiełku, ale z czasem będę czuć się coraz lepiej.”

Cała rozmowa portalu TMZ Sports z Joanną Jędrzejczyk poniżej: