MMA PLNajnowszeMurańskiJoanna Godlewska-Murańska zabiera głos po śmierci syna! Ma ważne przesłanie

Joanna Godlewska-Murańska zabiera głos po śmierci syna! Ma ważne przesłanie

Joanna Godlewska-Murańska zabrała głos w mediach społecznościowych po śmierci syna. Żona Jacka Murańskiego miała ważne przesłanie do internautów.

Murańska

Smutna wiadomość o śmierci freak fightera pojawiły się ósmego lutego. Na portalu SuperExpress pojawił się komentarz prokuratury w Gdańsku.

O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich – powiedziała Grażyna Wawryniuk rzecznik prokuratury okręgowej w Gdańsku.

Mateuszowi w aktorstwie wiodło się naprawdę dobrze. Film ”IO” Jerzego Skolimowskiego został nominowany do Oscara. W tym filmie Murański zagrał w roli kibola. Murański był bardzo podekscytowany i miał pojawić się w Hollywood.

Joanna Godlewska-Murańska: Nie oceniajcie na podstawie plotek!

Joanna Godlewska-Murańska miała ważne przesłanie do internautów.

Wiele życzliwych osób pisze do nas , kierowanych odruchem serca i empatią, co bardzo doceniamy. Ale właśnie w obronie dobrego imienia naszego ukochanego syna Mateusza i w celu zahamowania pomówień i plotek na temat jego 🩵 NAJDALSZEJ PODRÓŻY🩵 , jestem zobowiązana w tym poście wyjaśnić i wytłumaczyć ten tragiczny wypadek , tak jak to rzeczywiście wyglądało i pokazać perspektywę życia i cudowne plany założenia rodziny przez Matiego z jego ukochaną narzeczoną Karla Wolska. 💔ŻYCIE TU NA ZIEMI JEST NAJWAŻNIEJSZYM ETAPEM PRZED NAJWSPANIALSZĄ PODRÓŻĄ NASZEGO ŻYCIA -WYPRAWĄ NA DRUGĄ STRONĘ💔 Nie oceniajcie więc na podstawie plotek, domniemań i plugawych ludzkich języków …. Swoimi codziennymi działaniami i dobrym sercem, pokazujcie człowieczeństwo, pomagajcie potrzebującym i nie dajcie się LUDZKIM JĘZYKOM! Pamiętajcie, że jedyną oceną, ktora będzie podsumowaniem naszego ziemskiego życia, bedzie ocena nas samych w obliczu STWÓRCY , przed którym wszyscy staniemy i będziemy rozliczeni z naszego doczesnego życia. Wraz z mężem Jacek Murański życzymy w ten niedzielny wieczór, spokoju ducha i refleksji … Przeczytajcie z powagą i należnym szacunkiem do💔 Matiego 💔, treści zawarte w udostępnionych screenach w poście ..

Wiele życzliwych osób pisze do nas , kierowanych odruchem serca i empatią, co bardzo doceniamy. Ale właśnie w…

Posted by Joanna Godlewska – Murańska on Sunday, March 12, 2023

Zobacz także:

Mocny staredown Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego: Zobaczycie w oktagonie co to będzie! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj odbyła się druga Konferencja Prasowa przed galą High League 6, na której to oglądaliśmy między innymi mocny staredown Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego.

Turyński chętny na walkę z Sararą na PGE: Do teraz się chełpi, że mnie pokonał! [WIDEO] Co wy na to?

Michał Turyński w rozmowie z naszym portalem wyznał, że gdyby tylko pojawiła się propozycja walki z Tomaszem Sararą bądź Arkadiuszem Wrzoskiem na PGE Narodowym, to nie zastanawiałby się nawet chwili. Trzeba przyznać, że kolejne zestawienie topowych ciężkich kick-boxerów mogłoby dostarczyć kibicom dużo emocji. Do gali KSW Colosseum dojdzie już trzeciego czerwca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis