MMA PLNajnowszeJan BłachowiczJiri Prochazka ocenia walkę Błachowicz vs Ankalaev: Oni nie dali z siebie wszystkiego

Jiri Prochazka ocenia walkę Błachowicz vs Ankalaev: Oni nie dali z siebie wszystkiego

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jiri Prochazka, który zwakował tytuł, będący później stawką w walce Jan Błachowicz vs Magomed Ankalaev na UFC 282 skomentował ostatnią walkę o tenże pas. Czech nie był pod wrażeniem występu żadnego z pretendentów.

Prochazka ocenia walkę Błachowicz vs Ankalaev

Przypominamy, że walka Błachowicz vs Ankalaev zakończyła się remisem i ostatecznie żaden z pretendentów nie został nowym mistrzem wagi półciężkiej. Tego ma natomiast wyłonić kolejna walka na szczycie wagi półciężkiej – Glover Teixeira vs Jamahal Hill, do której dojdzie w styczniu na UFC 283.

Prochazka natomiast przyznał, że ani Błachowicz ani Ankalaev – w jego opinii – nie zasłużyli na tytuł.

Jiri Prochazka ocenia walkę Błachowicz vs Ankalaev

Wszystko przez to, że – jak mawia Prochazka – żaden z tej dwójki nie dał z siebie wszystkiego w oktagonie:

“Wg mnie powinni dać lepszą walkę, bo to było starcie o tytuł. A jeśli chodzi o walki o tytuł i to niezależnie której dywizji, to musisz dać z siebie 200 procent. A oni nie dali z siebie wszystkiego, nie dali z siebie nawet połowy tego. Wygląda na to, że nie są odpowiednimi pretendentami.”

Prochazka jednocześnie spróbował ocenić, kto jego zdaniem wygrał to starcie, o którym mowa:

“Myślę, że wygrał Ankalaev, ale niewielką różnicą. Było bardzo blisko. To była walka na remis, więc wynik jest ok. Ale jeśli walczysz o pas, to musisz pokazać coś wyjątkowego, a w tej walce tego nie było.”

Zobacz także:

Kapitalny nokaut w Moskwie! Dużo skończeń przed czasem na gali ACA 150!  Widzieliście?

Wczoraj w Moskwie odbyła się gala ACA 150, gdzie nie brakowało emocji. Fani będący na hali nie mogli narzekać – było naprawdę dużo skończeń, a pojedynki prowadzone na pełnym dystansie również nie zawiodły.

Walki na lodzie! Mało brakowało, a doszłoby do podwójnego nokautu! [WIDEO] Co wy na to?

W zeszłą sobotę w Rosji doszło do wydarzenia, na którym widzieliśmy walki na lodzie. Jak widać nie brakuje kolejnych szalonych pomysłów, aby spróbować wzbudzić ciekawość/zainteresowanie widzów. Podczas jednego z pojedynków blisko było podwójnego nokautu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis