MMA PLNajnowszeFAME MMAJest zwiastun filmu Patryka Vegi, a w nim FAME MMA!

Jest zwiastun filmu Patryka Vegi, a w nim FAME MMA!

Patryk Vega podjął współpracę z organizacją FAME MMA. Podczas siódmej edycji ruszyło kręcenie scen do nowego filmu pod tytułem ”Miłość, Seks & Pandemia”. Jest już pierwszy zwiastun!

Vega

Popularny reżyser jest bardzo zadowolony ze współpracy.

Ja jestem od dawna zafascynowany fenomenem FAME MMA i postanowiliśmy wspólnie połączyć siły w kolejnym filmie i następnych, gdzie realizujemy zdjęcia uciekające. Razem z aktorami i w komponując się w tą prawdziwą sytuację, dlatego że zawsze takie rzeczy wychodzą kapitalnie kiedy łączy się coś autentycznego. Odtwarzanie takiej gali jest idiotyczne i nie ma to sensu. W związku z czym mam jakieś doświadczenie w tym i uznaliśmy, że nie przeszkadzając w tym całym wydarzeniu jesteśmy w stanie stworzyć scenę filmową. To będzie z korzyścią dla nas i was.

Jest pierwszy zwiastun!

Mamy pierwszy zwiastun nowego filmu Patryka Vegi pod tytułem ”Miłość, Seks & Pandemia”. Przypomnijmy, że są tam sceny z gali FAME MMA 7, która odbyła się w Łodzi. W walce wieczoru Popek Monster pokonał Damiana ”Stiflera” Zduńczyka.

Premiera filmu już siódmego lutego. Zadowolenia ze współpracy nie krył również Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli organizacji FAME MMA.

Dla nas to jest duże docenienie. Także tutaj sławy tego formatu zauważyły FAME MMA, że możemy taką współpracę podjąć. Bardzo się cieszę, że możemy gościć i pomóc dostarczając takiego planu, i możemy to wspólnie zrealizować.

Zobacz także:

Dramatyczny finał sylwestra! Widzieliście?

Takim zachowaniom mówimy NIE! Zawodnik MMA podczas sylwestra pobił dwie kobiety

Błachowicz o popularnych youtuberach! Co wy na to?

Jan Błachowicz wypowiedział swoje zdanie odnośnie youtuberach ze Stanów Zjednoczonych. Bracia Paul w ostatnim czasie atakowali gwiazdy UFC

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis