MMA PLJan BłachowiczBłachowicz o popularnych youtuberach: Ja to nie wiem o kim nawet mówisz! [WIDEO]

Błachowicz o popularnych youtuberach: Ja to nie wiem o kim nawet mówisz! [WIDEO]

Jan Błachowicz (27-8) szóstego marca stanie do pierwszej obrony pasa w kategorii półciężkiej. Reprezentant WCA Fight Team podczas UFC 259 w Las Vegas zmierzy się z niepokonanym Israelem Adesanyą (20-0).

W wywiadzie z mistrzem padło pytanie od widza – chodzi o opinie Jana na temat popularnych youtuberów, którzy w ostatnim czasie atakują gwiazdy UFC. Przypomnijmy, że bracia Paul nie tak dawno zaczepiali Conora McGregora czy Nate’a Diaza.

Błachowicz o youtuberach: Ja tych walk na pewno nie będę oglądał!

Jan Błachowicz (27-8) w rozmowie z naszym portalem zdradził swoją opinię na temat walk popularnych youtuberów w Stanach Zjednoczonych. Mistrz UFC przekonuje, że nie wie nawet kim są bracia Paul.

A kto to są Ci bracia? Pały? Ja to nawet nie wiem o kim mówisz. Wiesz co teraz taka moda, że każdy każdego zaczepia. Pewnie oto w tym wszystkim chodzi. Ja nie wiem kim są Ci ludzie. Teraz na takie walki jest popyt, jest podaż. Ludzie się tym jarają i się takie coś dzieję. Hajs się ma zgadzać. Ja tych walk na pewno nie będę oglądał, a jak ktoś to chce obejrzeć to niech płaci za takie walki, nie moja sprawa. Każdy robi co chce, jak chce, gdzie chce tylko żeby drugiej osobie krzywda się nie działa

Cała rozmowa poniżej:

Nie tak dawno swoje zdanie na temat youtuberów wypowiedziała ikona boksu Canelo Alvarez (54-1-2). Meksykanin podkreśla, że jest to brak szacunku dla prawdziwych sportowców.

Dla prawdziwych zawodników to ogromny brak szacunku. Naprawdę w to wierzę.. po prostu jest to brak szacunku. Chodzi w tym tylko o pieniądze, tylko i wyłącznie o pieniądze. Ja się z tym nie zgadzam. Ja jestem skupiony teraz na swoich innych projektach, mam co robić. Mógłbym zaprosić ich do mnie na sparingi żeby naprawdę dowiedzieli się o co chodzi w boksie. Nie zgadzam się z tym, że ludzie, którzy trenują koszykówkę, albo są youtuberami dostają licencje bokserskie. 

Zobacz także:

Michael Chandler poznał szczegóły debiutu w UFC. Wystąpi na gali z McGregorem!

Były trzykrotny mistrz organizacji Bellator MMA Michael Chandler poznał szczegóły swojego debiutu w organizacji UFC. Amerykanin, który ma zwojować wagę lekką u światowego giganta wystąpi na gali z Conorem McGregorem.

Jon Jones kpi z wagi półciężkiej! Widzieliście ten wpis?

Jon Jones w mediach społecznościowych postanowił zakpić z kategorii półciężkiej. ”Bones” zamierza już niedługo podbić wagę królewską