MMA PLMMADramatyczny finał sylwestra! Zawodnik MMA rzucił się z pięściami na dwie kobiety…

Dramatyczny finał sylwestra! Zawodnik MMA rzucił się z pięściami na dwie kobiety…

Takim zachowaniom mówimy stanowczo nie! Vitoldas Jagelo (7-1-2) w sylwestra zaatakował dwie kobiety. Niestety zrobił to na oczach małych dzieci. Reprezentanta Litwy czekają duże kłopoty!

Vitoldas jest uważany za jednego z prospektów MMA na terenie Litwy. Na swoim koncie ma siedem zwycięstw (pięć zakończonych przed czasem), jedną przegraną oraz dwa remisy. Jagelo wszystkie pojedynki odnotował w ojczyźnie. Bił się w takich organizacjach jak King Of Kings, Bushido czy Vale Tudo Fight Night. Swoje ostatnie pojedynki toczył w 2019 roku. Kibice mogli wtedy zobaczyć go 3-krotnie w ringu.

Dramatyczny finał sylwestra!

Nie wszyscy potrafią utrzymać nerwy na wodzy.. Tak było w przypadku Vitoldasa Jagelo (7-1-2), który mimo obostrzeń spędził sylwestra na tak zwanej ”domówce”. Nie brakowało dużej ilości alkoholu.

W pewnym momencie Jagielo wyjął nóż, którym zaczął wymachiwać w stronę dwóch kobiet. Nie użył go… Nie brakowało jednak sylwestrowego dramatu bowiem Vitoldas rzucił się z pięściami. Cała sytuacja miała miejsce na oczach małych dzieci.

Jak podaje LRT jedna z kobiet trafiła do szpitala. Miała złamany nos i powybijane zęby.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź litewskiego środowiska MMA. Nikt nie pochwala zachowania Jagelo. Większość ma nadzieję, że Litwin już nigdy nie dostanie szansy na walkę podczas profesjonalnej gali.

Zobacz także:

Trening Kaczmarczyka niczym Rocky! Widzieliście?

Ten chłopak ma bardzo duży potencjał. Patryk Kaczmarczyk i jego trening niczym w filmie Rocky. Widzieliście już?

Pierwszy wywiad z Błachowiczem po ogłoszeniu walki! Oglądaliście?

Zobaczcie co powiedział Jan Błachowicz po ogłoszonej walce z Israelem Adesanyą. Do starcia mistrzów dojdzie w marcu w Las Vegas