MMA PLNajnowszeFAME MMAJest problem! Radzikowski zabrał głos w sprawie kolejnych walk w FAME MMA!

Jest problem! Radzikowski zabrał głos w sprawie kolejnych walk w FAME MMA!

Michał Cichy na swoim kanale YouTube opublikował rozmowę z Krzysztofem Radzikowskim. Nie brakowało tematów związanych z strongmanem, programem ”Gogglebox. Przed telewizorem”, oraz o kolejnych potencjalnych starciach w FAME MMA. Jak się okazuje jest problem jeśli chodzi o drugi pojedynek Radzikowskiego w MMA. 41-latek szybko wyznał z jakiego powodu nie stoczył jeszcze drugiej walki.

Radzikowski

Jeden z najlepszych polskich i światowych siłaczy swój debiut odnotował w listopadzie 2021 roku na gali FAME MMA 12 w Trójmieście. Było to starcie z bardziej doświadczonym Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem. Walka potrwała cały dystans. Piechowiak po trzech rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

”Radzik” miał nadzieje, że dostanie kolejną walkę, aby zaprezentować się ze zdecydowanie lepszej strony niż w debiucie. Niestety taka szansa od walki z ”Bestią” się nie pojawiła.

Radzikowski zabiera głos!

Krzysztof Radzikowski w rozmowie z Michałem Cichym został zapytany o kolejne potencjalne walki w FAME MMA. ”Radzik” wyjawił, dlaczego tyle czasu nie widzieliśmy go w klatce.

Nie ma przeciwnika i tyle no. To znaczy wiesz co powiem Ci tak – nie ma kto ze mną walczyć… Albo nikt nie chce, albo po prostu federacja uznała, że nie jestem jakimś tam dobrym zawodnikiem dla nich i tyle. Ja trenuje cały czas. W pewnym momencie powiedziałem sobie tak, że trenuje tylko i wyłącznie dla siebie – że traktuje to jako fajne cardio, jako fajny trening typowo dla mnie. Wiadomo, że jakby ktoś się zgłosił, ktoś coś chciał, to dlaczego nie? Wiadomo o co w tym wszystkim chodzi.     

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Uznany pięściarz wyśmiał Ferrariego: Groźni, szczególnie ten w środku! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA w mediach społecznościowych poinformowała, że w poniedziałek odbędzie się program (cage specjal) promujący najbliższą 17 edycję, która trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. Jednym z gości będzie Amadeusz Roślik, który stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Udział ”Ferrariego” wyśmiał uznany pięściarz – Łukasz Maciec (28-5-1, 5 KO), który prz okazji wypowiedział się o walce Amadeusza z niepokonanym Kamilem Łaszczykiem.

Kolejna taka sytuacja… Iran dokonuje egzekucji mistrza karate! Widzieliście?

Dwóch mężczyzn w tym zawodnik karate został straconych za ich domniemane branie udziału w antyreżimowych protestach w listopadzie poprzedniego roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis