MMA PLNajnowszeMarcin NajmanJest kolejny chętny do walki z Marcinem Najmanem: Najwyższy czas, żeby ktoś nauczył go…

Jest kolejny chętny do walki z Marcinem Najmanem: Najwyższy czas, żeby ktoś nauczył go…

Czy Marcin Najman zakończy, kiedyś karierę? Nie będzie to wcale takie proste, bowiem pojawia się kolejny zawodnik, który chętnie skrzyżuje rękawice z ”El Testosteronem”. Co ciekawe Częstochowianin jest otwarty na takie zestawienie.

Najman

Były pięściarz najbliższy pojedynek stoczy osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach. Będzie to wyczekiwany freak fight, bowiem ma on do rozwiązania duży konflikt z Jackiem ”Muranem” Murańskim.

Przemysław Opalach w mediach społecznościowych rzucił wyzwanie w kierunku Najmana. ”El Testosteron” odpowiedział i przyznał, że nie miałby nic przeciwko, aby zmierzyć się z Opalachem.

Z tej trójki Leszczyk, Mazgaj, Opalach sensownie wygląda tylko opcja z Opalachem. Leszczyki czy Łaszczyk maciupki, malusieńki to może wyjść jako krasnal ogrodowy. Jedyne co mógłbym z nim zrobić to postać z nim w tym ogródku, ale ile tak można. Fajdek? Nie mam tyle chusteczek, żeby beczeć tyle co on (…) Gabarytowo by się to zgadzało. Jeśli znajdzie się organizacja, która byłaby zainteresowana, żeby taki pojedynek zorganizować… ja podejmę rękawicę, ale tylko w MMA.

Opalach chce walczyć z Najmanem!

Przemysława Opalacha możecie przede wszystkim kojarzyć z boksu zawodowego, gdzie stoczył 32 walki z czego 29 zwyciężył. Opalach w tym momencie postanowił w mediach społecznościowych rzucić wyzwanie w kierunku Najmana.

Oto jedna z jego wypowiedzi:

Jak to stwierdził kiedyś Andrzej Gołota, gdy ktoś zaprasza mnie do tańca to ja nie odmawiam. Zróbmy to! Szanuję Marcina jako organizatora, ale najwyższy czas, żeby ktoś nauczył go szacunku do sportowców.

Ciekawostka – Przemysław ma za sobą dwie walki w MMA i co ciekawe debiut odnotował na gali MMA VIP 1. 36-latek w Częstochowie w pierwszej odsłonie zastopował Konrada Cyranowskiego.

Zobacz także:

Diablo mocno o starciu Ferrari-Łaszczyk: Ta walka oddzieli chłopców od mężczyzn! Co wy na to?

Krzysztof Włodarczyk nasz utytułowany pięściarz w rozmowie z Super Expressem został zapytany o nadchodzący main event FAME MMA 17. Najbliższa gala freakowej organizacji odbędzie się trzeciego lutego w Krakowie. W walce wieczoru Amadeusz Roślik stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie, bowiem zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. ”Diablo” nie ma wątpliwości kto zwycięży wspomniany pojedynek.

Wiemy co robi Arab po przegranej z Szeligą! Będziecie mocno zaskoczeni! Widzieliście?

Niedawno na kanale “Między Seriami”, którego prowadzącym jest Konrad Karwat, została opublikowana ponad 30-minutowa rozmowa z raperem. “Arab” odniósł się między innymi do swojego stanu psychicznego, czy do tego, gdzie się podziewał przez ostatnie pół roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis