Jessica Andrade: Karolina Kowalkiewicz nie chce ze mną walczyć

Czołowa zawodniczka dywizji słomkowej na świecie, Jessica Andrade (18-6), która ostatnią walkę stoczyła w lutym tego roku, gdzie na UFC on FOX 28: Stephens vs. Emmett wypunktowała Tecię Torres wyznała, że nie może znaleźć sobie następnej przeciwniczki, bo potencjalne rywalki odrzucają wszelkie propozycje rywalizacji.

Wśród zawodniczek, które miałyby odrzucić walkę z Andrade jest Polka, Karolina Kowalkiewicz:

„Najtrudniej jest mi teraz znaleźć przeciwniczkę. Pytałam o walkę z Karoliną Kowalkiewicz, która jest jedną z najwyżej zestawionych zawodniczek w dywizji słomkowej, ale ona nie chce ze mną walczyć. Joanna ma teraz zabukowaną walkę przeciwko Tecii Torres, a Namajunas chce walczyć dopiero w październiku, więc to dla mnie bardzo trudna sytuacja.

Nie mogę znaleźć rywalki,. Dziewczyny odmawiają pojedynku ze mną. Cały czas pytam UFC o kolejny występ, ale trudno znaleźć dziewczynę, która będzie chciała ze mną walczyć. Ale muszę czekać. Kto wie, może przekonają Namajunas, żeby walczyła wcześniej, a ja zdobędę tytuł mistrzowski jeszcze wcześniej niż sobie to wyobrażałam?

Chcę walczyć z każą rywalką z czołowej piątki dywizji. Ale prawdopodobnie nie będzie żadnej wolnej. W takim razie może być to nawet rywalka z TOP 10. Żebym tylko miała walkę. Namajunas zapowiada, że nie chce walczyć aż do października, a dla mnie to zbyt długo, by móc pozwolić sobie czekać. Muszę podjąć kolejną walkę, by mieć pieniądze na kolejny dobry obóz.”