MMA PLArchiwumJoanna JędrzejczykJędrzejczyk doceniona przez światowe media! Polka w gronie najlepszych w historii UFC

Jędrzejczyk doceniona przez światowe media! Polka w gronie najlepszych w historii UFC

Joanna Jędrzejczyk (16-5) to bezwzględnie legenda kobiecego MMA. Nasza reprezentantka została doceniona przez światowe mediach. Była mistrzyni świata w wadze słomkowej znalazła się w gronie najlepszych w historii UFC.

Jędrzejczyk

36-latka pięć razy obroniła tytuł mistrzowski. Fani na całym świecie na zawsze zapamiętają wielki bój z Weili Zhang. Polka była naprawdę blisko odzyskania pasa w wadze słomkowej. Jędrzejczyk i Chinka dały jedną z najlepszych jak nie najlepszą walkę w żeńskim MMA. Reprezentantka American Top Team po 5 rundach przegrała niejednogłośną decyzją sędziów.

Joanna ostatni pojedynek stoczyła w czerwcu poprzedniego roku. Był to tak zwany co-main event na gali UFC 275 w Singapurze. Jędrzejczyk stanęła przed szansą rewanżu z Weili Zhang. W drugim starciu widzieliśmy już inną historię. Chinka w drugiej rundzie (bacfistem) znokautowała naszą reprezentantkę. Jędrzejczyk tuż po walce ogłosiła zakończenie kariery.

Polka doceniona!

Joanna Jędrzejczyk (16-5) została doceniona przez światowe media. Polka została umieszczona w gronie najlepszych zawodników UFC w historii.

Portal MMA Junkie opublikował ranking 30. najlepszych zawodników w historii UFC. Na liście na 27 pozycji znalazła się Joanna Jędrzejczyk.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis