MMA PLFerrariJeden z największych portali o MMA publikuje nagranie Ferrariego! Sylwester Wardęga komentuje!

Jeden z największych portali o MMA publikuje nagranie Ferrariego! Sylwester Wardęga komentuje!

Teraz filmik za kulis konferencji High League 4 trafi nie tylko do dużego grona w Polsce…bowiem jeden z największych portali o MMA opublikował na twitterze nagranie Amadeusza Roślika. Mowa o portalu Bloody Elbow. Na post postanowił zareagować Sylwester Wardęga.

Wardęga

Amadeusz Roślik był zły na wypowiedzi ”Sadka” w internecie i wywiadach. Roślik wkroczył na wywiad Moniki Laskowskiej (Najlepszej polskiej dziennikarki) i uderzył ”Sadka”. Influencer był kompletnie zaskoczony całą sytuację i jeszcze długo był zamroczony.

Cała sytuacja poniżej:

Sylwester Wardęga komentuje!

Portal Bloody Elbow na twitterze udostępnił nagranie ”Ferrariego”, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzbudza również wielkie kontrowersje.

W komentarzu głos zabrał Sylwester Wardęga.

Powinniście wiedzieć, że ten odważny wojownik Amadi został zaatakowany maczetą, ale udało mu się przeżyć. Stracił w tym ataku 2 palce, ale odrosły. A to wszystko dlatego, że chciał darmowego dostępu do profilu dziewczyny napastnika na onlyfansie.

Zobacz także:

Artur Szpilka mocno o zachowaniu Ferrariego: Mega nieeleganckie z partyzanta, jak fr*jer! Co wy na to?

Artur Szpilka na swoim panelu został zapytany o zachowanie Amadeusza Roślika. ”Ferrari” był zły na wypowiedzi ”Sadka”. Postanowił na wywiadzie Moniki Laskowskiego uderzyć wspomnianego ”Sadka”. Takie zachowanie kompletnie nie spodobało się popularnemu ”Szpili”.

High League 4: Mini Majk zaatakowany przez rywala! Salim mocno wczuł się w freaki! [WIDEO] Widzieliście?

To nie koniec tak zwanych dymów! Wydawało się, że przy tym zestawieniu jest spokojnie i będzie, to typowo sportowy pojedynek. Salim Chiboub postanowił ruszyć na przeciwnika i widzieliśmy face to face. W pewnym momencie rywal ”Mini Majka” mocno się wczuł…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis