MMA PLJaś KapelaJaś Kapela szuka rywala na walkę w Prime. Wyzwał dziennikarza Weszło: Waży 20kg więcej ode mnie

Jaś Kapela szuka rywala na walkę w Prime. Wyzwał dziennikarza Weszło: Waży 20kg więcej ode mnie

Jaś Kapela próbuje zedrzeć z siebie łatkę pośmiewiska, jaką założono by po udziale w Hejt Parku prowadzonym przez Krzysztofa Stanowskiego, właściciela portalu Weszło.com. Zawodnik Prime Show MMA szuka sobie rywala na kolejną galę tej freakowej organizacji i wyzwał do walki dziennikarza tego wspomnianego serwisu.

Jaś Kapela

A zaznaczamy, że to nie jest wyzwanie, które zapoczątkował Kapela. Paczul bowiem pierwszy rzucił rękawice lewackiemu, choć wg wielu lewitującemu po światopoglądowych bezkresach publicyście.

Więcej o tym wyzwaniu TUTAJ -> Dziennikarz Weszło Paweł Paczul chce walki z Jasiem Kapelą. Zabolała go wygrana lewaka na Prime MMA?

Jaś Kapela wyzwał dziennikarza Weszło

Teraz Jaś Kapela próbuje swoich sił w trash talkingu. Wyzwanie do walki z właścicielem Weszło Krzysztofem Stanowskim przeszło bez echa, to próbuje on podjąć temat z jednym z jego dziennikarzy – Pawłem Paczulem. Kapela w wiadomości zamieszczonej na Twitterze wskazał Paczulowi miejsce, gdzie ten mógłby mu “najebać”

Tym miejscem jest klatka do walk w MMA:

“Z cyklu najpiękniejsze obsrania zbroi: @PawelPaczul w lutym: dawaj skurwysynu, najebię ci Paweł Paczul w maju: nie zdążę się przygotować, może na Prime 3 XD Dodam, że waży 20kg więcej ode mnie.”

“Teraz będzie się tłumaczył jak Stanowski, że to tylko takie żart były? Bardzo śmieszne skurwysynu”

To teraz pozostaje nam czekać na odpowiedź Pawła Paczula. Wiemy, że chłopaki z Weszło (nie wiemy czy sam Paczul), czytają MMA.PL, więc jeśli ta wiadomość nie dojdzie do samego zainteresowanego, to prosimy o jej przekazanie.

Przypominamy także o powadze podjęcia rękawic. Jaś Kapela ma za sobą już jedną wygraną w MMA. Na gali Prime Show 1 znokautował w pierwszej rundzie prawicowego publicystę Ziemowita Kossakowskiego.

Zobacz także:

Okniński komentuje walkę Pudziana i nawołuje do rewanżu z Kołeckim! Co wy na to?

Mirosław Okniński postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych po kapitalnym zwycięstwie Mariusza Pudzianowskiego (17-7). 45-latek już w pierwszej rundzie znokautował Michała Materlę (31-9). Prekursor MMA ma już nawet pomysł – kto mógłby być kolejnym przeciwnikiem Pudzianowskiego. Trener wskazał swojego podopiecznego Szymona Kołeckiego (10-1). Czy w przyszłości dojdzie do rewanżu tego nie można wykluczyć?

Michał Kita z mocnym przesłaniem po KSW 70: Zrozumcie pseudo znawcy! Widzieliście?

Michał Kita (21-14-1) z ostrym przesłaniem w mediach społecznościowych. ”Masakra” apelował do ekspertów, dziennikarzy i znawców po gali KSW 70, która wczoraj odbyła się w Łodzi. Trzeba przyznać, że podczas tego wydarzenia nie brakowało niespodzianek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis