MMA PLArchiwumClout MMAJarosz i inni sędziowie nie będą już sędziować walk Ząłęckiego! Stanowcza decyzja!

Jarosz i inni sędziowie nie będą już sędziować walk Ząłęckiego! Stanowcza decyzja!

To jest stanowcza decyzja! Piotr Jarosz w mediach społecznościowych poinformował, że nie zamierza sędziować kolejnych pojedynków Denisa Załęckiego. Znany sędzia taką decyzją podjął po ostatniej walce ”Bad Boya”. Co ciekawe nie tylko sędzia Jarosz zdecydował się na taki ruch.

Załęcki

Załęcki wrócił do klatki w sobotę podczas Clout MMA 2 w Płocku. Była to wyczekiwana walka z Danielem Omielańczukiem. Starcie odbyło się w boksie w małych rękawicach. W przypadku faulów Denisa formuła walki miała zmienić się na MMA.

Początek był dobry w wykonaniu zawodnika z Torunia. Był eksplozywny i często dochodził do głosu, ale Daniel był twardy oraz nie było po nim widać, aby był mocno wstrząśnięty. W pewnym momencie były zawodnik KSW i UFC mocno ruszył do przodu i rzucił przeciwnika na deski, a Denis będący w parterze otrzymał jeszcze jedno uderzenie. Było przerwa i ”Bad Boy” mógł dojść do siebie. 

W drugiej rundzie była już dominacja Omielańczuka. Załęcki unikał większych wymian. W pewnym momencie dopuścił się on faulów, więc formuła walki powinna ulec zmianie. ”Bad Boy” był rozgoryczony, nie zgadzał się z decyzją i nie zamierzał bić się w MMA. Tym samym Omielańczuk wygrał przez dyskwalifikację Denisa.

Stanowcza decyzja!

Piotr Jarosz podjął stanowczą decyzję i o wszystkim poinformował w mediach społecznościowych. Piotr zapewnił, że wraz z innymi sędziami nie zamierza już sędziować następnych pojedynków Denisa Załęckiego.

Oficjalnie za brak szacunku do sportu oraz zasad skład sędziowski pracujący wspólnie z moją osobą postanawia nigdy nie sędziować walk Denisa Załęckiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis