MMA PLFreak FightJarek Mergner odrzucił propozycję walki w MMA: To jest wszystko dla ściemy!

Jarek Mergner odrzucił propozycję walki w MMA: To jest wszystko dla ściemy!

Jak się okazuje następny uczestnik ”Chłopaków do wzięcia” dostał propozycję walki w mieszanych sztukach walki. Jarek Mergner w mediach społecznościowych zdradził, że odrzucił ofertę, a ponadto w mocnych słowach wypowiedział się o ostatnim starcie Ryszarda ”Szczeny” Dąbrowskiego.

”Szczena” zadebiutował na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Dąbrowski już w pierwszej odsłonie zastopował ”Psychotropa”.

Wywiad z ”Szczeną” po walce zobaczycie poniżej:

Jaruś o Szczenie: Z tego Ryśka sobie jaja robili!

Jarek Mergner w mediach społecznościowych wyznał, że również dostał propozycję walki w mieszanych sztukach walki. ”Jaruś” z programu ”Chłopaki do wzięcia” w mocnych słowach wypowiedział się o starcie Ryszarda ”Szczeny” Dąbrowskiego. Jarosław uważa, że z Ryśka robiono sobie żarty. 

Powiem tak też chcieli mnie wziąć na tą walkę w MMA, ale ja nie chciałem, bo to wszystko dla ściemy było. Z tego Ryśka Szczeny sobie jaja robili, żeby po prostu z niego żarty zrobić. Idzie tam na pokaz i ktoś go tam obraża. Jak tak można obrażać i wyzywać. To nie może tak być, że idzie na walkę i ktoś go tam obraża. Dlatego ja tam nie szedłem, bo to jest wszystko dla ściemy (…) To jest śmiech na sali. Ja bym pojechał i został potem oszukany. Bilety drogie, a nie ma nic taniego. Sprawa jest tak, że z chłopaka zrobili pośmiechowisko. Ktoś przyjrzy się tym filmom to na to wychodzi. U mnie musi być coś takiego jak na papierku, muszę zobaczyć co i jak się rozchodzi i tyle. A nie takie owijanie kota w bawełnę.

Całe wideo poniżej:

o walce mma

o walce mma

Posted by Jarek Mergner Chłopak do wzięcia on Sunday, July 18, 2021

Zobacz także:

Powstała akcja stołek! Batra komentuje przegraną Szostaka: Znowu oszukali Akopa! Widzieliście?

Bartosz Batra nigdy nie przepadał za freak fightami i samym Akopem Szostakiem (4-4). Utytułowany zawodnik boksu tajskiego i kick-boxingu postanowił krótko skomentować występ reprezentanta WCA Fight Team. Powstała też akcja ”stołek”.

Sylwia Szostak komentuje występ męża na KSW 62: Takie jest życie… Co teraz?

Akop Szostak (4-4) niespodziewanie wrócił do największej organizacji w naszym kraju. Kulturysta wystąpił w walce wieczoru KSW 62, gdzie miał do wyjaśnienia konflikt z Szymonem Kołeckim (10-1).