MMA PLAkop SzostakPowstała akcja stołek! Batra komentuje przegraną Szostaka: Znowu oszukali Akopa!

Powstała akcja stołek! Batra komentuje przegraną Szostaka: Znowu oszukali Akopa!

Bartosz Batra nigdy nie przepadał za freak fightami i samym Akopem Szostakiem (4-4). Utytułowany zawodnik boksu tajskiego i kick-boxingu postanowił krótko skomentować występ reprezentanta WCA Fight Team. Powstała też akcja ”stołek”.

Akop Szostak (4-4) niespodziewanie wystąpił w walce wieczoru KSW 62. Szostak miał szansę wyjaśnić swój konflikt z Szymonem Kołeckim (10-1). Akop próbował zaskoczyć i od pierwszej sekundy poszedł na otwartą wymianę. Zakończenie przyszło już po 45-sekundach.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Batra: Szacun Akop za dołączenie do akcji stołek!

Powstała akcja ”stołek” po ceremonii ważenia przed galą KSW 62. Akop Szostak (4-4) postanowił wziąć stołek podczas face to face z Szymonem Kołeckim (10-1). Te zachowanie zostało skrytykowane przez widzów.

Bartosz Batra postanowił w mediach społecznościowych krótko skomentować przegraną Szostaka.

Znowu oszukali Akopa bo zabronili mu wnieść stołek do klatki

Akcja stołek XD

Posted by Freak Fight on Sunday, July 18, 2021

Zobacz także:

Mateusz Gamrot po kolejnej wygranej w UFC: Będę mistrzem! Będzie?

Mateusz Gamrot znowu to zrobił! Polak ponownie pokonał przed czasem swojego rywala w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Tym razem były podwójny mistrz KSW poddał Jeremy’ego Stephensa w pierwszej rundzie na gali UFC on ESPN 26.

Bonusy po UFC on ESPN 26. Mateusz Gamrot nagrodzony trzeci raz z rzędu [WIDEO] Będzie ich jeszcze dużo?

Gala UFC on ESPN 26 już za nami. Jak zwykle przyznano dodatkowe bonusy pieniężne dla kilku zawodników. Tym razem aż sześciu! Po raz trzeci z rzędu nagrodzony został Mateusz Gamrot (19-1, 1 N/C).