MMA PLNajnowszeJan BłachowiczJan Błachowicz zdradził kwotę, za którą zawalczy z Mamedem Khalidovem!

Jan Błachowicz zdradził kwotę, za którą zawalczy z Mamedem Khalidovem!

Mamed Khalidov vs. Jan Błachowicz w boksie? Choć brzmi to abstrakcyjnie – jest możliwe do zrobienia!

Błachowicz zdradził kwotę
Foto: UFC/ Mamed Khalidov

Jakiś czas temu Mamed Khalidov poinformował, iż chciałby spróbować swoich w walce bokserskiej. Od razu ruszyła lawina spekulacji, z kim były mistrz KSW mógłby się zmierzyć. Padało wiele nazwisk m.in. Jana Błahowicza czy Tomasza Adamka. Ba! W sprawie starcia pomiędzy Khalidovem a Adamkiem toczyły się nawet rozmowy, jednak pięściarz z Żywca wybrał freak-fighty.

Jan Błachowicz o walce z Khalidovem

Błachowicz goszcząc w programie „Kolosseum”, został zapytany o potencjalną walkę z reprezentantem olsztyńskiego Arrachionu MMA. Co ciekawe, 40-latek wyraził zainteresowanie takim zestawieniem, powiedział też, jakie warunki musiałby zostać spełnione, aby do tego doszło.

Na pewno dałoby się dogadać z UFC. Byli zawodnicy, którzy się dogadywali, więc jest jakaś tam furtka. Najpierw musiałaby przyjść propozycja i dopiero wtedy szukalibyśmy rozwiązań. Na pewno to musiałaby być gala bokserska, a nie gala MMA z jedną walką bokserską. Wtedy to nie wchodzi w grę. Musi być stricte gala bokserska. Ktoś musiałby to zorganizować i za to zapłacić.

Pewnie zastanawiacie się, ile taki organizator musiałby wyłożyć, by zawodnik UFC wszedł na ring? Jan Błachowicz zdradził kwotę!

Za ile wyjdę do ringu? Za więcej niż milion złotych. A dwa miliony to już jest fajnie. Ja nikomu do portfela nie zaglądam i mnie też nikt nie zagląda.

ZOBACZ TAKŻE: Don Diego marzy o walce z Khalidovem: Może mierzę bardzo wysoko, ale po to są marzenia!

Za takie pieniądze można już kupić wypasiony samochód.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis