MMA PLNajnowszeJan BłachowiczUFC: Jan Błachowicz jednym z najstarszych zawodników, którzy zdobyli pas! Polak w gronie legend! [WIDEO]

UFC: Jan Błachowicz jednym z najstarszych zawodników, którzy zdobyli pas! Polak w gronie legend! [WIDEO]

Jan Błachowicz (28-9) pojawił się na liście pięciu najstarszych mistrzów w historii UFC! Polak jest w gronie bez dyskusyjnych legend. Jan już w pierwszej połowie 2022 roku wraca do klatki. ”Cieszyński Książę” będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu.

Błachowicz

Reprezentant WCA Fight Team wróci do klatki dwudziestego szóstego marca. Błachowicz wystąpi w walce wieczoru. Podopieczny Roberta Jocza w Stanach Zjednoczonych zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem (14-2).

Jan Błachowicz w TOP 5!

Jan Błachowicz (28-9) pojawił się na liście pięciu najstarszych mistrzów w historii UFC. Polak jest w gronie z takimi zawodnikami jak Daniel Cormier (22-3), Fabricio Werdum (24-9-1), Michael Bisping (30-9) oraz jego ostatni pogromca Glover Teixeira (33-7).

Błachowicz tytuł zdobył mając na karku 37-lat.

Całe wideo możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Murański w kolejnej freakowej organizacji! Zawalczy w Prime Show MMA! Zaskoczeni?

Zaskoczeni? Mateusz Murański oficjalnie podpisał kontrakt z następną freakową organizacją. ”Muran” wystąpi na gali Prime Show MMA. Niewykluczone, że na tej samym evencie pojawi się Jacek Murański

Wiemy, kiedy Tomasz Adamek powróci do ringu! “Góral” zapowiada mocną walkę! Widzieliście?

Legenda polskiego boksu powraca do ringu! Jeden z najlepszych pięściarzy w historii naszego kraju, Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) ogłosił, że 24 kwietnia stoczy swoje kolejne starcie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis