MMA PLNajnowszeMurańskiMateusz Murański nie odpuszcza nawet w Święta! ”Muran” trenuje w lesie!

Mateusz Murański nie odpuszcza nawet w Święta! ”Muran” trenuje w lesie!

Mateusz Murański niebawem wraca do klatki! ”Muran” czuje się coraz lepiej i już buduje mocną formę. Mateusz nie odpuszcza nawet w Święta. W sieci pojawiły się nagranie z treningów w lesie.

Murański

Murański swoją największą popularność zdobył w serialu ”Lombard. Życie pod zastaw”, gdzie nie brakowało momentów – wspólnej pracy z Arkadiuszem Tańculą.

Mateusz w 2020 roku miał szansę pojawić się w ”Asymetrii”. Wcześniej gościnnie brał udział w serialach takich jak Miasto Długów, Echo serca, Komisarz Alex i Ojciec Mateusz.

Trening w lesie!

Mateusz Murański nie odpuszcza! Na instagramie pojawiło się nagranie z jego dzisiejszego treningu w lesie.

Świąteczny leśny trening z chłopakami ,braćmi Przemkiem i Sławkiem Stefaniakiem , są to byli mistrzowie polski w boksie amatorskim 👊 Trening w swoich rodzinnych stronach 🔥🔥🔥 -15 stopni , ale lecimy bez wymówek 👊💪 Cel to marzenie z datą realizacji ‼️‼️😎 Można śmiało powiedzieć ,że trening na lodzie zaliczony 😉👍

Murański w treningu 💣

Posted by Freak Fight on Sunday, December 26, 2021

”Muran” najbliższy start odnotuje na gali Prime Show MMA. We wtorek na konferencji prasowej poznamy jego rywala.

Zobacz także:

Soroko o swojej kryminalnej przeszłości: Przez 19 lat byłem 10 miesięcy na wolności! Co wy na to?

To był specjalny wywiad, aby wyjaśnić pojawiające się komentarze w internecie. Adam Soroko w rozmowie z Michałem Cichym wypowiedział się o swojej kryminalnej przeszłości. Głośno zrobiło się o tym po udziale karateki w turnieju na gołe pięści.

Piwowarczyk chętny na starcie z doświadczonym Mysialą! Czy jest już gotowy?

Damian Piwowarczyk (5-0) to bezwzględnie młody wilk, który posiada duży potencjał. 24-latek ma już za sobą dwa pojedynki w największej organizacji w naszym kraju. Piwowarczyk w programie ”Oktagon Live” został poproszony o wskazanie potencjalnego przeciwnika. Damian długo się nie zastanawiał i wyznał, że chętnie zmierzy się z Przemysławem Mysialą (24-11-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis