MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz wystąpi w filmie Patryka Vegi. Jest już zwiastun i data premiery [WIDEO]

Jan Błachowicz wystąpi w filmie Patryka Vegi. Jest już zwiastun i data premiery [WIDEO]

Foto: Patryk Vega / YouTube

Polski mistrz UFC Jan Błachowicz (28-8) zyskuje na popularności. W najbliższym czasie czeka go nie tylko obrona mistrzowskiego pasa, ale również… debiut na srebrnym ekranie.

“Cieszyński Książę” wystąpi u Patryka Vegi, czyli reżysera wielu filmów, które w Polsce odnosiły komercyjny sukces. Błachowicz wystąpi w nowym “Pitbullu”. W sieci pojawił się już zwiastun, z którego można wywnioskować, że zawodnik otrzymał rolę policjanta.

Poznaliśmy też datę premiery filmu. Pojawi się on w kinach już 11 listopada tego roku.

Już w kwietniu tego roku Błachowicz zamieścił wspólne zdjęcie z reżyserem, które zwiastowało właśnie jego aktorską przygodę.

Jan Błachowicz będzie bronił mistrzowskiego pasa podczas gali UFC 267, najprawdopodobniej w Abu Dhabi. Jego przeciwnikiem będzie Brazylijczyk Glover Teixeira. W rozpisce tej gali jest też druga walka mistrzowska, czyli rewanżowe starcie Aljamaina Sterlinga i Petra Yana. Ponadto niedawno ogłoszono na tę galę pojedynek Islama Makhacheva z Rafaelem dos Anjosem. Zobaczymy tam też przynajmniej jeszcze jednego Polaka – Michała Oleksiejczuka.

Zobacz także:

Kowalkiewicz o decyzji Justyny Haby: To oznacza, że po prostu się do MMA nie nadaje!

Karolina Kowalkiewicz (12-6) już siódmego sierpnia wraca do klatki UFC. Polak przed wylotem do Stanów Zjednoczonych została zapytana o ostatnią decyzję Justyny Haby (3-1), która postanowiła, że zakończy karierę.

Jest nagranie zaraz po nokaucie! Szał radości Jacka Murańskiego! [WIDEO] Oglądaliście?

To był wieczór rodziny Murańskich! Mateusz postanowił podjąć wyzwanie i w jeden wieczór stoczył dwie walki w organizacji Elite Fighters. Pierwsze starcie należało do tych trudnych. W drugim zaś było efektowne skończenie.