MMA PLNajnowszeAnderson SilvaJake Paul zaprasza Andersona Silvę! Tą walką utarłby nosa szefowi UFC!

Jake Paul zaprasza Andersona Silvę! Tą walką utarłby nosa szefowi UFC!

Popularny w Stanach Zjednoczonych youtuber Jake Paul zaprasza Andersona Silvę do walki na tej samej karcie, na której dojdzie do jego pojedynku! Starcie, które Paul zaproponował miałoby ogromną wartość marketingową i byłoby pstryczkiem w nos szefa UFC, Dany White’a.

Jake Paul zaprasza Andersona Silvę

Propozycja Paula wyniknęła z dobrego występu Andersona Silvy, który w miniony weekend w Guadalajarze pokonał na punkty byłego mistrza świata w boksie – Julio Cesara Chaveza Juniora.

Jake Paul zaprasza Andersona Silvę! Tą walką utarłby nosa szefowi UFC!

Jake Paul natomiast już 28 sierpnia na kolejnej edycji gali Triller Fight Club zmierzy się z byłym mistrzem wagi półśredniej UFC Tyronem Woodleyem. I właśnie miejsce na tej karcie, Paul zaproponował Silvie:

“Szacunek dla Andersona Silvy za wygraną. To byłby zaszczyt, gdybyś walczył z Royem Jonesem Juniorem na tej samej karcie walk, na której ja walczę z Tyronem Woodleyem.” – napisał na Twitterze Amerykanin.

Co ciekawe, starcie Silva vs. Jones Junior to pojedynek, o którym przez lata marzył Anderson Silva, będąc jeszcze mistrzem UFC. Brazylijczyk wymarzył sobie konfrontację z jednym z najlepszych pięściarzy w historii, ale wówczas prezes UFC Dana White blokował takie zestawienie.

Czy teraz w końcu do niego dojdzie?

Zobacz także:

Runda X: Kwieciński wygrywa przed czasem, Piwowarczyk zgarnia kontrakt z KSW! [WIDEO]

W sobotę w Białogardzie odbyła się gala Runda X: DWM Fight Night, która dostarczyła wiele emocji! W walce wieczoru efektownym występem popisał się zawodnik publiczności – Dawid Romański. Fighter wagi koguciej pod koniec pierwszej odsłony znokautował Sergey’a Litvinova (4-4).

Krystian Pudzianowski po zwycięstwie z Chicem na MMA VIP 2 w Częstochowie! [WIDEO] Kto teraz?

Krystian Pudzianowski był bardzo szczęśliwy po swoim starcie na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Brat Mariusza Pudzianowskiego już w pierwszej odsłonie zastopował Tomasza Chica.

Silesian MMA 3: Hejter Akopa Szostaka po wojnie poddał uczestnika ”Love Island”! [WIDEO]

W piątek w Mysłowicach odbyła się trzecia edycja Silesian MMA. Wysoko w rozpisce zobaczyliśmy drugi start w MMA – Dariusza Sierheja znanego jako ”hejter Akopa Szostaka”. Walka dostarczyła wiele emocji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis