MMA PLSilesian MMASilesian MMA 3: Hejter Akopa Szostaka po wojnie poddał uczestnika ”Love Island”! [WIDEO]

Silesian MMA 3: Hejter Akopa Szostaka po wojnie poddał uczestnika ”Love Island”! [WIDEO]

W piątek w Mysłowicach odbyła się trzecia edycja Silesian MMA. Wysoko w rozpisce zobaczyliśmy drugi start w MMA – Dariusza Sierheja znanego jako ”hejter Akopa Szostaka”. Walka dostarczyła wiele emocji.

Hejter

W walce wieczoru Łukasz Kulpa pokonał Marcina Wnuka Lipińskiego. Warto również wspomnieć o walce w formule K-1. Mateusz Kopeć reprezentujący Jenel Fight Club okazał się lepszy od Łukasza Szecówki.

Tuż przed galą udało nam się porozmawiać z ”Hejterem Akopa”, który dalej liczy na walkę z…

”Hejter Akopa” zwycięski!

Dariusz Sierhej zaskoczył swoją postawą! ”Hejter Akopa” w drugiej odsłonie poddał debiutującego – Cezarego Mroczkowskiego, który jest z ostatniej edycji ”Love Island” transmitowanej w Polsacie. 

Początek należał do Mroczkowskiego. Sierhej miał świadomość, że w stójce przewagę ma rywal, więc czas iść w nogi – co okazało się dobrym pomysłem. Trzeba przyznać, że w pierwszej rundzie nie brakowało akcji i obaj byli już bardzo zmęczeni wracając do narożników.

W drugiej rundzie kondycyjnie lepiej wyglądał Sierhej, który szybko obalił. Dariusz wykorzystał chwilę nieuwagi, wszedł zza plecy i poddał rywala.

Posted by Kamil Kaspian Bogucki on Friday, June 18, 2021

Przypomnijmy, że Dariusz Sierhej tym samym stoczył swoją drugą walkę w zawodowym MMA. Do pierwszej doszło we wrześniu 2019 roku, gdy po wojnie przegrał z Arkadiuszem Tańculą.

Zobacz także:

Misiek z Nadarzyna gratuluje Rychowi Szczenie wygranej z Psychotropem na MMA VIP 2. [WIDEO] Widzieliście?

Gala MMA VIP 2 przeszła do historii! Igrzyska Rozkminiaczy wzbudziły wiele kontrowersji, jednak trzeba przyznać, że emocji na brakowało!

Krystian Pudzianowski po zwycięstwie z Chicem na MMA VIP 2 w Częstochowie! [WIDEO] Kto teraz?

Krystian Pudzianowski był bardzo szczęśliwy po swoim starcie na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Brat Mariusza Pudzianowskiego już w pierwszej odsłonie zastopował Tomasza Chica.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis